Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok olyan fekete-cser...

Mondanátok olyan fekete-cser színű kopókat amiket már kevésbé vadászatra használnak vagy már kiveszett belőlük a vadász ösztön?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Basset hound.
2016. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kopóból sosem fog kiveszni a vadászösztön. Lehetnek ösztöngyengébb egyedek, de ezt meg nem jósolja neked senki.
2016. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Miért lettem lepontozva? A kérdés az volt, hogy melyiket használják kevésbé vadászatra és a bassetre ez igaz. Nem, nem veszett ki belőle a vadászösztön, de pl egy erdélyi kopóhoz képest sokkal elterjedtebb hobbikutyaként.
2016. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem én pontoztalak le, de a basset alapból nem fekete-cser színű, és vadászösztöne is van, tehát ilyen szempontból hiába tartják hobbikutyaként sokan, nem igazn hasznos a válaszod a kérdés szempontjából.
2016. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amiket már kevésbé vadászatra használnak volt a kérdés VAGY kiveszett belőlük a vadászösztön. Az elsőre válasz a basset. Fekete cser basseteket kiad a google, hogy ez most mennyire elfogadott, azt nem tudom.
2016. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem. Én még itthon sosem láttam fekete-csert, kiállításon sem. Nem ismerem a fajta standardjét, hogy abban szerepel-e ez a színváltozat.
2016. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!