Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok egy...

Milyen kutyát ajánlanátok egy férfinak, ami játékos legyen és lehetőleg ne nőjön nagyra?

Figyelt kérdés
Fajtisztát.
2016. szept. 22. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Olyat, amilyen passzol hozzá. Az életmódjához, a jelleméhez, mindenhez. Nem elég annyi információ, hogy legyen kicsi és játékos.

Milliószor leírtuk már a végiggondolandó szempontokat, mazsolázz: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=milyen+fajt%.. :)

2016. szept. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk tacskó (is) van, igazi rosszcsont, állandóan a bolondozáson jár az esze. Sok szabadidővel jó ötlet.

Ideális szobacirkáló, de mégsem csajos kutya.

Ő nem is hangos, legalább is kevesebbet pofázik este, mint a szetter, de lehet csak azért, mert nem szuka. :)

2016. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Kistermetű, nem öleb kutya a tacskón kívül például a jack russel terrier, a mopsz, a francia bulldog, az olasz agár, a törpe schnauzer, a griffon, a border terrier... Ezek persze mind más és más természetű kutyák, úgyhogy mielőtt választasz, mindenképp nézz alaposan utánuk, hogy melyik illene hozzád. Ne küllem alapján dönts, utólag meg fogod látni, mennyire lényegtelen szempont a külső, amikor együtt élsz egy állattal 10-15 évig.


Egyébként Winkler Róbertnek például törpespicce van, vagy ajánlom figyelmedbe a Hét pszichopata és a shitzu című filmet...

2016. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó vagyok. Nem igazán értem, hogy miért kellett lepontozni :S
2016. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert híres emberek meg filmek alapján nem választunk fajtát, gondolom :)
2016. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akumi, nagyjából azzal kezdtem, hogy nem külalak alapján kellene kutyát választani... A híres példákat azért írtam, hogy felhívjam a kérdező figyelmét arra, hogy férfiak is választhatnak nem tipikusan "férfias" kutyákat, mint például a spicc meg a shi-tzu. Mert nem ez számít!!
2016. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!