Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak az ujjai között...

A kutyámnak az ujjai között bepirosodott, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most vettem észre hogy mint a két lábán a szélső ujjai közötti rész piros, mint ha kidörzsölte volna, vagy valami seb lenne... Nem tudom mivel töröljem meg vagy mivel kejem be amitől elmúlik?!


Valakinek volt már ilyen gondja?


2010. ápr. 23. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
betadine - ha nem javul dokihoz vinni
2010. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk csak akkor volt ilyen, amikor toklasz volt benne.

De annak meg nincs szezonja.

Valoszinuleg megragcsalhatta.

Valami zavarja.

Lehet valamibe belepacsalt ami irritalta a boret, es emiatt megragcsalta.

A betadine is jo, bar az szarithatja.

Esetleg koromvirag krem.

Ha nem javul akkor doki.

2010. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Milyen fajta? Nem lehet, hogy allergiás?
2010. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

valami ami segíti a sebgyógyulást.

neograormon.

de vidd el dokihoz nehogy olyat kenj rá amit nem kellene.

2010. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Francia Bulldog.

Nem hiszem hogy allergiás, mert nem zavarja és mind a két lábán ugyan azon a helyen piros. Arra tippelnék hogy valami belement neki közé és begyulladhatott.


Most egy kicsit vizes, majd száraz ruhával áttöröltem, azt majd valami krémmel is bekenem. Remélem semmi komoly...

2010. ápr. 23. 19:54
 6/15 A kérdező kommentje:

Megnéztem és olyan mint ha valami seb lenne... Lefényképeztem, hátha ez többet mond:


[link]


Szerintetek? Neogramornon krémem van most itthon. Kenjem be azzal vagy vegyek Betadine krémet?

2010. ápr. 23. 19:59
 7/15 A kérdező kommentje:
Sőt, most jobban megvizsgáltam és a hátsó tappancsain alul a hajlatba is vannak ilyen pirosságok. Lehet hogy valami víz bepállott a hajlatokba? Ez csak nem alargia, ugye?! :S
2010. ápr. 23. 20:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Árulnak mancskrémet, a panzi gyártja
2010. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A képet megnézve én állatorvost ajánlanék, elég csúnya, pláne, ha több helyen is van.

Nekem fertőzésnek tűnik.

Erre inkább Betadine-t kenj, vagy ha kapsz a humán gyógyszertárban, akkor hiper-mangán oldatba állítsd bele a lábfejét, és tartsd benne 1-2 percig. Mindkét szer nagyon jól fertőtlenít, ártani nem ártasz egyikkel sem.

A körömvirág krém nyugtató hatású, ha a kutyát nem zavarja, nem nyalja vagy rágja, akkor ne használd.

A neogranormon hámosító krém, ha ez tényleg fertőzés, akkor semmit se fog segíteni.

Mutasd meg mindenképp dokinak.

2010. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
betadine oldatot csepegtess rá és ha nem javul doki nekem is az orvosom javasolta régebben mikor sebe volt a kutyimnak
2010. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!