Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam ossze az 5...

Hogyan szoktassam ossze az 5 eves Yorkim es az alig par hetes kiscicat?

Figyelt kérdés
A Yorki birja de a cica mindig meg akarja karmolni! Segitsetek!
2010. ápr. 23. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, de nem reménytelen. Az én cicám 7 hónapos, és kb. két hónapja került hozzánk egy hawanese. A kutya folyton a cica után megy, nem bántani akarja, játszana. A cica kezdetben menekült, undorodott, fújt, karmolt, harapott. Aztán már ő is érdeklődött. Most ott tartunk, hogy fúj rá, meg ütögeti a mancsával a kutyát, de már keresi a társaságát, figyeli. Elszalad a kutya elől, de már nem fél, nem retteg. Hosszú idő lesz, míg meglesz az összhang, de szerintem meglesz. A te esetedben még nagyon pici a cica, biztos megszokja majd, feltéve, ha a kutya nem bántja, akár a testi erőfölénye miatt véletlenül. Sok sikert!
2010. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom! Nem hiszem, hogy bantani fogja... erdeklodik utana de fel is tole mert a cicus fuj ra . Ahanyszor meglatja a cicat a kutyam mar bujik a hatam moge... fura, mi?
2010. ápr. 23. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagy barátság lesz, hidd el!
2010. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg a kutya fél az 5 hetes kismakkától, addig komoly gond nincs. Az összeszoktatásra nincs konkrét ötletem, de a cica még kicsi, mire komoly ellenfél lenne a kutyusnak, csak összeszoknak, remélhetőleg...
2010. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
bocs veletlen volt...
2010. ápr. 23. 21:04
 6/10 A kérdező kommentje:
ok! hey,most itt van a kezemben.. olyan aranyos
2010. ápr. 23. 21:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Mi is azzal szoktunk poénkodni: Na, ez egy szép barátság kezdete! Mondjuk pl. mikor a kutya a cica körül rohangál körbe - körbe, ugat, a cica meg pofoz és fúj. :-)

2010. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ja telleg :)
2010. ápr. 23. 22:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom nem kell tenned semmit! A kutya óvatos, nem fogja bántani. Ha a macska bántaná akkor majd leállítod. Hagyd hogy éljenek egymás mellett simán! Tegyél úgy mindent mint eddig. Foglalkozz a kutyával, foglalkozz a macskával stb. Ne akard őket összerakni. Majd maguktól egymáshoz szoknak. Nekem ez mindig bevált, felnőtt, kinti macskával, kiskutyával meg fordítva is.
2010. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi
2010. ápr. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!