Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy felnőtt beaglenek milyen...

Egy felnőtt beaglenek milyen nyakörv kell? M, L?

Figyelt kérdés

Netrol akarom és feleslegesen nem akarok. És így nem tudom képről megállapítani.

Nyakát sem tudom lemerni mert még nem felnott


2016. szept. 23. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen M-es :D

Szerinted hol lesz akkora egy beagle mint egy labrador:D

2016. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha akkor rendelnél neki, amikor majd rá is akarod tenni. Akkor lemérhetnéd a nyakát például. De a legtöbb nyakörv mérete állítható tudtommal. Egyébként ez pont egy olyan dolog, amit nem érdemes netről rendelni, pont emiatt, mert nem tudod rápróbálni.
2016. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nyakát márpedig mérd le és akkor tudsz neki olyat venni, ami felnőtt korában is jó lesz rá.


Látatlanban azt mondom, M-es kell neki.


De ha kinéztél egy márkát vagy típust és belinkeled, jobban tudunk segíteni :)

2016. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Nekem is hasonló problémám van. A nyakörv ajándék lesz egy beagle kannak, de nem tudom melyik méretet vegyem. Az S-M 30-45cm/15mm, az M-L pedig 35-55cm/25mm. Valaki esetleg tudna segíteni? (A S-M vékonynak tűnik, a testvérem törpe pincsere hord 1,5cm-es nyakörvet. Viszont az is biztos, hogy nem lesz 50cm + vastag a nyaka.)

2016. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!