Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyet válasszak?

Milyet válasszak?

Figyelt kérdés
Van egy keverék kutyám, kb. border collie méretű, kicsit nagyobb, és nagyon rövid a szőre. Sajnos most télre albérletbe költözünk, és így nem jöhet be a lakásba a hidegebb napokon. Nem tudtok ajánlani valamilyen kutyakabátot, ami felügyelet nélkül egész éjjel rajtalehet és elég strapabíró?
2016. szept. 24. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinti kutyára nem teszünk semmilyen kabátot. Akármilyen vízálló, egy idő után átnedvesedik.Totál priznic a kutyának.

Szigetelt kutyaház, benne szalma.

2016. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felügyelet nélkül ruhát semmiképp! ráadásul ahogy az első írja, nagyobb baja is lehet, egy perc alatt tüdőgyulladása lehet. kutyaházat kell neki venni! jó szigeteltet.
2016. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, éppen ezért írtam mert fogalmam sincs a kutyaruhákról, szigetelt kutyaháza van, de így is fázik. Majd függönyt teszek rá "függönyt". A szalma jobban melegít mint a párna?
2016. szept. 26. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
én mindenkitől azt hallottam, hogy igen, mert a párna vizes, dohos marad, a szalmát meg csak kidobod és raksz be újat.
2016. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Am. a mi párnánk nem lett vizes.
2016. szept. 29. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!