Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segitene? SOS!

Valaki segitene? SOS!

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os altalanosban. A jövőben minden kepp kutyakkal szeretnek foglalkozni ,de valami olyan állást szeretnék amiből meg lehet elni. valaki irna ilyen munkákat?Lehetőleg ne irjátok az állatorvost, kutyakiképzőt,illetve tenyésztőt. valaszokat elore is koszonom!:))
2016. szept. 25. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos aszisztens, más nem nagyon van, max még állatgondozó, vagy menhelyi dolgozó de ebből úgy tudom nem lehet megélni. Mégis mit szeretnél foglalkozni velük ha mindent kilőttél? Se segíteni nem akarsz nekik se képezni őket, se tenyészteni, akkor mégis mit és minek?
2016. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pedig csak ezek vannak. Tenyésztésből amúgy nem lehet megélni.

Esetleg még ami van, az menhelyi gondozó, de szerintem ők minimálbérért dolgoznak.

2016. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Keress rá, ez már a sokadik ilyen kérdés, nincs kedvem századszorra is kifejteni.
2016. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lőttem ki őket! Legszivesebben kutyakiképző lennék!
2016. szept. 25. 12:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozhatsz esetleg menhelyen is, bár mivel a legtöbb anyagi gondokkal küzd, így maximum önkénteskedhetsz majd suli mellett. Gyakorlatnak viszont nem rossz.
2016. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a kutyakiképzésnek van olyan ágazata amiből elv meglehet élni. Sajna a kiképzést nem elég csak tanulni, meg kell tanulnod a kutyák testbeszédét apró jelzésekre kell figyelned szóval ha nincs hozzá érzéked nem fog menni. A kutyás fegyőr vagy mi meg tud élni a fizetéséből de nem vagyok biztos, meg mondjuk azt sem tudom mit is csinál.
2016. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Erzekem van a kiképzéshez,sokan mondják és leginkább olyanokat tanitok a sajat kutyaimnak,amiket kutyasuliba tanítanának. Melyik középsuliba mehetnék ,ha kiképző szeretnék lenni

és hol kapok képzést?

2016. szept. 25. 13:53
 8/12 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy erre nincs iskola, csak képzés, vagy még az sem.
2016. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

van okj-s kutyakiképző tanfolyam, de általában ez úgy szokott menni, hogy elmész egy kutyaiskolába a kutyáddal. ott végigjárod a tanfolyamokat, összehaverkodsz a suli vezetőjével és egyszer-egyszer mikor valaki nem ér rá te tartod a foglalkozást. majd ha már ezek az alkalmak rendszeresek lesznek, csak a papír miatt elmehetsz a tanfolyamra. De alapvetően ezt az emberek munka mellett szokták csinálni, nem főállásként.

vagy megnyersz egy ipo-s/agility vb-t és már főállásként is élhetsz a hobbydnak. Ha esetleg elvégzed a bíróit, még a világot is körbeutazhatod, pár nap bírálásért cserébe és minden költségedet állják.(ez az agilityre biztosan igaz, az ipo-t nem tudom.)

de többi állás: kutyás rendőr, katona, menhelyi alkalmazott és kozmetikus

2016. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kutyás rendőr
2016. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!