Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mást is ennyire megvisel ha...

Mást is ennyire megvisel ha meghal a kutyája?

Figyelt kérdés
13 éva volt társunk, és ma itt hagyott minket..Még az udvarra sem tudok kimenni..Nagyon beteg volt már, de nem engedtük elaltatni, a végsőkig a házat őrizte..Simogattuk, szeretgettük, de sajna elment..Van egy másik kutyánk, de egyszerűen nem tudom rávenni magam hogy kimenjek..Nem akarom látni a tálkáját, a helyét..Mikor lesz majd könnyebb?? Mivel öreg volt már, számítottunk rá, azt hittem fel vagyunk készülve..El sem tudom képzelni milyen ha hirtelen történik..
2016. szept. 25. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a macskám elvesztése viselt meg ennyire. Még napok múltán is önkéntelenül hívtam mikor húsosztás volt a többi cicámnak. Kérlek, azért próbálj meg kimenni. Az állatok is borzasztóan tudnak szenvedni ha elveszítenek valakit. A másik kutyátok biztosan jobban sóvárog most a társaságotokra mint amikor nem volt egyedül. Ők is nagyon magányosak tudnak lenni.
2016. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig vedd rá magad és menj ki.

Nem egyszerű, de ezt a masik kutya nem érdemli meg. Engedd be akkor ha úgy könnyebb

2016. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam kint, de szerintem beengedem mert eléggé sír..:(
2016. szept. 25. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy éve halt meg a kiskutyám, nagyon öreg volt már (16 éves, uszkár). Könnyen feldolgoztam, mégpedig úgy, hogy csak arra gondoltam, mennyire hosszú és boldog életet élt, amit sajnos nem minden kutya mondhat el magának :(

Higgy benne, hogy egy jobb helyen van, idézd fel az emlékeit, beszélj róla.

2016. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Khm.. ismeros a helyzet nagyon is.

Noveremnek volt egy Yorki kutyusa.

Nekem nagyon megtetszett ezert rabeszeltem anyat hogy vegyunk nekem is.. ugyis lett vettunk.

De mikor noverem satrazni akart ugye a kutya az udvaron volt. Nem az enyem ... a novereme.. es annyira orult a satrazasnak , hogy mikor noverem ment at a baratjahoz a dolgokert akkor fogta magat a kis Yorki es a kapun kiugrott es elcsapta az auto.. hat egy vilag tort ossze bennem.

Nagyon rossz volt. :( en nem tudom meg mai napig elfelejteni, de nyugi!! Mar siman ranezek a regi agyara is . :) en attol felek ha az en kutxulim meghal milesz.:(

De addig szabad utam van :)

Egy idovel sokkal konnydb lesz.

2 3 4 nap alatt ne vard a csodat:) egy ideig meg nehez lesz, de majd mulnak a napok es meglatod h egyre konyebb lesz .

Sok sok puszi kitartas

2016. szept. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen😐 nem tudsz mit tenni ugyanaz a gyasz mintha embert vesztettel volna el ugyanazokat a fazisojat kell megelned is. Szeretgesd a masik kutyust. Nekem az segitett...
2016. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.


A másik kutyádat viszont ne hanyagold.

2016. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

igen, kicsit tobb mint fel eve hunyt el az en kutyan es meg a mai napig nehez.... az elso honap nelkule sirassal telt.... engem a kepei nezegetese nyogtatott meg, mivel tolunk nagyon hirtelen, es varatlanul ment el igy a egeszben a legroszabb az volt, hogy nem olelhettem meg utolara. nem tudom a korodat es a kutyaddal valo viszonyodatt de ha tudsz szerintem maradj otthon par naoig, nekem az rengeteget segitett.

( a 13 ev nagyon szep kor :) es gondol abba bele , hogy igazabol igy neki is jobb, neki is nehez lett volna az elet betegen )

2016. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!