Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, ha a kutya füvet...

Normális, ha a kutya füvet legel? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
tisztítsa a gyomrát. Nem gond de ne hagyd neki hogy túl sokszor csinálja. Egyébként azért eszi hogy hányjon.
2016. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Miénk is szokta, ne izgulj semmi baja nem lesz! :)

Az meg hogy hányjon tőle nagy hülyeség....A miénk 12 éve emiatt még egyszer sem hányt..

Anno megkérdeztük dokit miért van ez, nekünk azt mondta hogy ha fáj a hasa akkor szokott a kutya füvet enni, és attól megnyugszik neki :)

Én ha látom hogy eszi a füvet mindig picit megmasszírozom a hasát és nagyon hálás szokott lenni!!! :)

Szép Napot! :)

2016. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

a kutya azért eszik füvet, mert sok a gyomorsava. vagy nem elég, vagy nem jó kaját adsz neki, amit nem eszik meg. vagy sokszor kapja ugyanazt egymás után, amit a kutya is megun és ekkor nem eszi a rendes táplálékot, ilyenkor megnő a gyomornedv és ekkor eszik füvet. adj neki száraztápot, virslit, főzött, sült májat, szívet, rizzsel keverheted ezeket, párizsit is adhatsz neki sütve is akár vagy csak úgy, a lényeg hogy változatos legyen a kaja és ha sokat fut napközben mindig legyen előtte víz!

egy rendesen táplált kutya nagyon ritkán eszi a füvet, enyém kb évente 1x-2x.

2016. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
#3 az én kutyáim mindig kihányják a füvet.
2016. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nincs kutyám, azt tudom, hogy a macskák azért eszek néha füvet, hogy öklendezzenek. Legalábbis biztos nem azért teszi, mert a fű annyira ízlik neki, különben is a fogai a húsevésre specializálódtak,akár a kutyának. Szerintem ilyenkor csak meg akarnak könnybbülni.
2016. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 berkeczy válasza:
69%

kerdezd...meg...az.alatorvost...

a..kutyat...hagyni..kell..ha...fuvet...eszik...az.gyogyszer...neki...hagyd..hogy..egye...akkor..eszi...ha..a...gyomra...nem..es...nem..gond..ha.. hany..

2016. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!