Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám?

Beteg a kutyám?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek haza jöttem suliból és a keverék kutyánk (palota pincsi) 8 éves kb és haza jöttem a helyén feküdt szinte sírtak a szemei és nagyon sovány a gyomra pedig evett reggel is meg minden ivott is adtam neki kis felvágottat máskor szempillantás alatt eltünteti de még azt sem :( vizet ivott azzal nincs gond de nem tudom mit csináljak nincs telefonom hogy hívjam anyum vagy tesómékat segítsetek gyorsaan :(
2016. szept. 27. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyikünk se mentalista, vigyétek el orvoshoz... :(
2016. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fogd a kutyust, és vidd el állatorvoshoz. Gondolom, ismer titeket, az éves oltásoknál biztos találkoztatok már vele. Majd a szüleid fizetnek, ha hazajönnek.
2016. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján nem sokat tudok neked tanácsolni. Állatorvoshoz kellenne elvinned ha Anyukád otthon lesz. Reggel még jól volt? Mióta sovány? Mert valljuk be, nem egy délután alatt fogyott le szegény.
2016. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Állatorvos 15km ide kb. :/ de állítólag gilisztás lett azt olvastam ezt egy sima féregirtó kiviszi belőle? :(
2016. szept. 27. 14:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, kiviszi belőle, de figyeld a székletét, hogy ott vannak-e a paraziták. De: biztos vagy benne, hogy "csak" gilisztás? A helyedben valakit kerítenék aki elvinné a kutyusomat az állatorvoshoz. Majd írj, hogy mi van.
2016. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Féreghajtjátok 3 havonta?

Ha nem, lehet férges is.

De egy 8 éves kutyánál sokkal esélyesebb más betegség kialakulása.

Vigyétek orvoshoz!

2016. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Féreghajtó eleve kell kapnia 3 havonta rutinszerűen.

Ha nem eszik, akkor ott komolyabb baj lesz, vagy olyan súlyos féregfertőzés is lehet, ami szintén orvosi kezelést igényel. Busz, vonat, valami csak jár az állatorvos felé? Menj azzal, a kutyát meg vidd ölben.

2016. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:( Köszönöm a válaszokat,sajnos kiderült daganatos és ez "kilyukadt" neki már valami genny is jött belőle sajnos az anyjának is ilyen gondja volt már előre meg kellett neki ásnom a nyughelyét :( szegénykém már nem éli túl :( 8 év...:/
2016. szept. 28. 15:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom a kutyusodat,az állatorvos mondta, hogy nincs remény? A hasában bent van a doaganat, ott lyukadt ki? Vagy honnan tudjátok,hogy genny is jött ki?
2016. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát most nagyon remélem csak ennyi volt a gondja,. kilyukadt neki van egy kis lyuk ez rögzítve van neki le van kötve a nagy daganat helyén semmi nincs csak egy kis lyuk de az rögzítve van és az összes zöld genny kijött belőle meg minden szóval innen már csak erősnek kell lennie :) Nagyon bizakodunk benne erős kutya ő!
2016. szept. 29. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!