Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Repülőn kutyabox?

Repülőn kutyabox?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kutyámat vinném ( pici westie ) repülőn , a LOT Airlinessal mennénk viszont a kritérium : 55x40x20 cm box. sehol nem találok ilyet és szerintem ez pici is lenne neki. Valaki aki ment kutyuval esetleg tudna segiteni honnan szerezzem be? Köszönöm előre is !

2016. szept. 27. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

gondolom ekkorában vihetnéd az utastérben? ha ez kicsi neki akkor már csak a csomagoknál utazhat és lehet, hogy jobb is lenne ott egy nagyobb ketrecben, mint egy nagyon piciben végignyomorogni az utat.

próbálj meg szövet boxot keresni vagy vállra rakható táskát (amiben az ilyen ölebeket viszik, van belőle olyan ami teljesen zárt és tényleg egy vállra dobható minibox). ezek ugye nem merevek és lehet egy kicsit csalni vele, mert be tudod nyomni az ülés alá még akkor is ha esetleg pár centivel nagyobb. de ha maga a kutya nem tudna kényelmesen elférni az ülés alatt akkor nem érdemes az utasteres utazást erőltetni.

2016. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van ! mi is ezt gondoljuk , irtunk is nekik , csak most szarakodnak , hogy elfogadják-e a kutyát a repülőre hátulra ( csomagokhoz) ...mert direkt olyat néztünk ahova felvhetjük a kutyut és bosszantó, hogy most erre kell várni,hogy felengedik-e egyáltalán.
2016. szept. 28. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
én ezért mentem végül autóval, mert nagyon sok rosszat hallottam ismerősöktől, sokat szenvedtek többen is, nem voltak túl segítőkészek a repülőtársaságok... sajnálom, remélem sikerül!
2016. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is 10x megbántam már :( csak Kanadába nem tudunk kocsival menni
2016. szept. 29. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nincs ilyen, de nézegettem régebben és azt írják, hogy jó repülőre. Esetleg küldd el a linket a légitársaságnak, hogy oké-e.
2016. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


bocsi ez a táska lenne az

2016. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen megkérdezem tőlük !:)
2016. szept. 29. 19:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!