Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz hogy a Leonbergi bent...

Igaz hogy a Leonbergi bent van a legveszélyesebb kutyafajtái közt?

Figyelt kérdés
van egy idős kutyánk és ha ő elmegy szeretnénk egy új kutyát. Én a leonbergibe szerettem bele és nagyon sok jót olvastam róla. Anyáéknak is megmutattam és nekik is megtetszett. de a tesóm barátnője mondta neki hogy bent van a világ 7 legveszélyesebb kutyái között. én ezt nem hiszem el de kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre is! Köszönöm előre a válaszokat.

2016. szept. 28. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora hülyeség már, a leonbergi egy szeretnivaló nagy maci. Egyáltalán mi alapján választottátok, ha a fajta alapvető tulajdonságait sem ismeritek? Ez a hét legveszélyesebb fajta amúgy is hülyeség, mert minden kutya olyan, amilyennek nevelik. Sokat kell még tanulnotok a kutyákról, mielőtt vesztek egy kölyköt, hogy ne hülye babonákat higyjetek el, amit valami ismerőstől hallotok.
2016. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nem hiszek benne. ha visszaolvasol akkor te is látod. de a többiek ilyenek. én nagyon sokat olvastam erről a fajtáról és így megismertem. csak azt nem tudom hogy hogyan magyarázzam meg a szüleimnek hogy nem veszélyes. ( azt mondta a tesóm barátnője, hogy 2-3 éves korára elvadul. pedig tényleg egy szelíd, nagy, bújós maci. nem tudom hogy ezt honnan vette
2016. szept. 28. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid adnak egy idegen szavára a tieddel szemben? Keress rá a leonbergi fajtaleírására és mutasd meg a szüleidnek. Vagy tavasszal kezdődik a kiállítási szezon. A közeletekbe lévőre csald el a szüleidet. Ott láthatnak leót és akár beszélgethetnek is tenyésztőkkel, tartókkal.
2016. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez hatalmas hülyeség. Ismerek két terápiás leombergit, gyerekekhez, sérült emberekhez járnak. Egyik sem fiatal már, 4-6 évesek.


De eleve ilyen nincs, hogy legveszélyesebb fajta. Mi alapján csinálnának ilyen statisztikát? A kutyatámadások jó része az emberek miatt történik, és elsöprő többségben keverék kutyák teszik.

2016. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tesód barátnője támassza alá az állítását bizonyítékkal, össze-vissza fecsegni mindenki tud.

Én is ismerek terápiás leonbergi keveréket. A szüleid jobban tennék, ha nem pletyka alapon tájékozódnának, hanem olvassanak utána a fajtának a neten, menjetek el leonbergis találkozóra, ha van, vagy kiállításra és tessék ott érdeklődni.

2016. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!