Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lehet ezzel az undorító...

Nem lehet ezzel az undorító patkánnyal valamit csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Undorító ez az ember.


2016. szept. 30. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mégis mi a bajod vele? szaporító.. sajnos nem törvényellenes, így megteheti. De legalább érdekli, hogy betegség ne legyen.
2016. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De rossz körülmények között van tartva. Látszik a kutyán is, hogy boldogtalan.
2016. szept. 30. 15:41
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyreszt barmelyik kutyarol lehet "boldogtalan" kepet csattintani, masreszt lehet szaporito, ettol meg nincs kizarva, hogy jol tartja a kutyait, nem jellemzo, de ki sem zarhato. Nem utolso sorban ismerek olyan hajlektalant akinek kutyaja van (nem a szabvany keregeto, csak nincs hol laknia) 2 naponta eszik a csoka, de a kutyanak majdnem mindig ker/szerez enni valamelyik kifozdebol/kukabol/jarokeloktol/barhonnan (maradekok nyesedekek). Nem hinnem, hogy fenyes eletuk lenne, de rajuk nezek es azaz igazi "ketten a vilag ellen" habitusuk van.
2016. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Egy mezőn ül egy beagle kutya és te ebből rögtön leszűrted, hogy rossz körülmények között van tartva és magányos?? Úristen!!!

Nekem is volt beagle kutyám, rengeteg kép van róla, és a legtöbb képen olyan képet vág mint aki nem kapta meg a napi sonkáját! A kutya a képen jól van tartva, szép. Lehet szaporító az illető, de gondoskodik a kutyáról.

2016. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egy másik hirdetesben meg eladó és 7honapOS a kutya. 7honapis kutyát mióta paroztatunk? Az meg kolyok
2016. szept. 30. 16:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem a felháborodásod, meg minden, de mégis mi fog attól történni, hogy itt vergődsz? Semmi. Semmi értelme az egész kérdésnek. A "patkánnyal" semmit nem tehetsz, a kutyával esetleg, de nem fogsz úgyse, szóval minek ez az egész?
2016. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De, megveszem.

Csak elkeserito, hogy mindenki szaporitozik itt állandóan de ha jön egy akkreditált rögtön jó az így ahogy van. Nm rossz az úgy.

2016. szept. 30. 16:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Megveszed? De nem is eladó. Vagy csak én nem látom?
2016. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2016. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kettő hirdetés van. Egyik amit linkeltem és egy másik 15 e-ért eladó és ott írja, hogy 7honaposta.
2016. szept. 30. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!