Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni az ilyen...

Mit lehet csinálni az ilyen viselkedésű kutyával?

Figyelt kérdés

Palotapincsi fajta


Folyton morog ha fel van véve vagy ha nem az van amit ő akar , azt hiszi ő a domináns .


2016. szept. 30. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmenni vele kutyaiskolába, olyanba, ahol foglalkoznak problémás viselkedésű kutyusokkal, és a gazdit is megtanítják, hogyan kell lereagálni a kutya reakcióit a kívánt viselkedés elérése érdekében.
2016. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nevelni kell. Ha nem megy, szakértő (kutyakiképző) segítségét kérni, aki megtanítja a gazdát, hogyan kell.
2016. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Egyértelmű, hogy ő magát tekinti falkavezérnek. Ezen mindenképpen változtatni kell!

Ebben a cikkben elég jól össze van gyűjtve, hogy mit tehetünk, hogy változzon a rangsor:


[link]


Cesar Millan és Victoria Stilwell könyvei is egész jók. Én sorban kikölcsönöztem mindegyiket a könyvtárból. Mindegyikben voltak hasznos tanácsok.

2016. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És persze ahogy már előttem is írták, ha nem változik a dolog "házi módszerrel", akkor mindenképpen szakembertől kell segítséget kérni.
2016. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt hiszi,hanem ha ezt meg meri csinálni,valóban ő a domináns.

Nem sima kutyaiskola kell ilyenkor,hanem rehabilitáció-szocializáció foglalkozás.Első körben a gazdiknak kell elfelejteni az utyuliputyuli stílust.

2016. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!