Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok olyan kutyafajtát...

Mondanátok olyan kutyafajtát ami hasonlít a farkasra és viszonylag könnyen kezelhető?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Német juhászkutya
2016. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
7%
Csehszlovák farkaskutya
2016. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es... viszonylag könnyen kezelhető
2016. okt. 1. 08:57
 4/7 Platypus ***** válasza:
75%
A viszonylagnál kicsit rezeg a léc, de az ordas husky is elég farkasszerű tud lenni. Van még néhány fajtakezdemény farkasos kinézet+egyszerű kutyatermészet kombóra, de még mindegyik elég kezdetleges és elérhetetlen állapotban van. Pl. északi inuit kutya(ezek a trónok harcás rémfarkasok), tamaskan, utonagan...stb.
2016. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Ordasból max. németjuhász, semmi esetre husky. Mondjuk, nem is tudok csak egyet az országban agoutiból......
2016. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Shikoku. Mondjuk konnyen kezelhetonek nem feltetlen mondanam es szerintem Mo-n nincs tenyeszete, de farkas jellegu.:)
2016. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán. Van a tamaskan, Northern Inuit, utonagan, amiket Playpus írt, de szerintem ezek egy vagyonba kerülnek és itthon nem is lehet kapni. Nekem egy munkavonalú német juhászom van és nagyon sok farkasos vonást látok benne. Szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha körülnéznél menhelyeken, hátha találsz egy jól sikerült keveréket.
2016. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!