Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is fel a porszív...

A ti kutyátok is fel a porszívótól?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém először arrébb megy ronda nézéssel,és ha én is arra venném az irányt,akkor elkezd támadni. :D Ismerősöm viszont ki szokta porszívózni a kutyát,mert imádja :)
2016. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém támadja, és harabdálja a porszívót. Nem is tudok t˜le porszívózni, csak ha bezárom a másik szobába a kutyát. Egyébbként 3 kilós a kutyusom, mégis oroszlán módjára támad, de kissebb korában félt. Egyszer előhagytam a porszívót,persze nem bekapcsolva, és úgy ismerkedett vele.
2016. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nem kedveli szóval olyan nem támad, nem menekül de odébb megy mert zavarja.
2016. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1: Mienk a hajszaritozast imadja. Nem tudom mi sose csinaltunk nagy ugyet a porszivozasbol, sem a vasarolt, sem az orokbe fogadott kutyankat nem erdekli.
2016. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az enyém ma találkozott vele először és elbujt és azóta még alszik szegény. Nagyon bátor amúgy, minden felfedez és rosszalkodik, de most nagyon meglepett a kis edes
2016. okt. 1. 14:03
 6/7 evimeri ***** válasza:
Az idősebb kutyám támadja, majd pedig élvezi amikor a hátát porszívózom. Magam sem értem ezt a kettőséget nála. A kisebbik pedig játszik vele.
2016. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen.Porszívózás közben harapdálja.
2016. okt. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!