Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El lehet távolítani a chipet?

El lehet távolítani a chipet?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés


(és lehetséges valamilyen módon, hogy az a chip meghibásodjon, megsérüljön? Vagy naaagyon esetleg (olyan 0,0000001% eséllyel) véletlenül hibás chipet helyezzenek a kutyába?)


2016. okt. 1. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
K9nkrétan nem tudom hogy el lehet e de mi egyszer megkerdeztuk a dokit hogy mi az a dátum ami a chip alatt van és azt mondta hogy a chippen van egy lejrati dátum ami azt jelenti hogy addig lehet piszkálni azután már nem.Ebbol k9vetkeztetve szerintem ha hibás ki lehet venni.
2016. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Valaki meg tudná mondani, hogy ez miért van? Miért csak egy ideig lehet piszkálni?

2016. okt. 1. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg műtéttel biztosan ki lehet szedni...

A sérülés, meghibásodás nem túl valószínű...

2016. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
#1 vagyok. Erre azt mondta a doki hogy ez olyan mint pl a joghurt ha egy ket nap utan megeszed meg nem lesz bajod .A chip is jo miutan lejar az a bizonyos datum nekunk pl 3 ev mulva.De erre nem tudott rendes valaszt adni csak azt hogy valami szabalyzat van hogy utanna nem piszkálják én meg hagytam a témát.
2016. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ja es meg egy. #3 jol mondja en irtam rosszul.nem hibásidnak meg ezek a kütyük.Mivel ha jol tudom bőr alá helyezik el ès pl a kutyámnál ki is tapintható elméletileg akkor konnyen el lehetne tavolitani.
2016. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem tudom ki lehet-e venni, de a mi kutyánkban lévő chip meghibásodott. Beültetés után másfél évvel már nem tudta leolvasni a doki (pedig "kereste" a kutyában), így újat tett bele.
2016. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A normál chip esetleg elvándorolhat. Néhány helyen megnézik, de nem fogják az egész kutyát végigprüntyögni, ha nem találják. De van olyan chip is, ami elmozdulásbiztos.
2016. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!