Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet mindennap adni a kutyána...

Lehet mindennap adni a kutyának főtt csontot?

Figyelt kérdés
Màrmint nem sokat hanem mondjuk napi egy libanyak vagy csirkefarhàt, ugy olvastam ezeket kaphatjak fove is. Anyum szerint szorulàsa lenne ennyi csonttol kozepes testü kutyank van.
2016. okt. 1. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Főve nem, nyersen és a rajta lévő hússal együtt igen.
2016. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan jön ez, hogy főve semmilyen csontot nem lehet adni, csak a csöves csontok okoznak problémát (szárny, comb...). Farhátat és nyakat lehet adni főve, a nyak különösen puhára fő, a húslevesből én is kieszem a nyakat csonttal együtt. Hogy minden nap lehet-e adni az más kérdés, én nem adnám, ha jó minőségű tápot kap, de ha házikosztot, akkor jó lehet. Ki kell tapasztalni, mennyit lehet adni neki.
2016. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csőr meg a köröm( karom) tud felhalmozódni a bélben. Főleg kanoknál.

Elhulláshoz vezet.

Nem kell megfőzni, kifőzöd belőle ami pont kell. Csak a vadhúst szokták főzni.

2016. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 olympic válasza:
Ha csontot adsz agy neki nyerset, a fött csontban nincsenek meg a megfeleö tàpanyagok. Csirke hust boltit ne mert azok tàpozva vannak ès a csontja felszivja , ebböl ha sokat adsz a kutya allergiàs lesz, kàlcium hiànyt okoz
2017. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!