Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, ha egy pásztorkutyával...

Igaz, ha egy pásztorkutyával (kuvasz, komondor, kaukázusi, káj stb) séta közben 10 percig leül a gazdi, akkor attól kezdve védik a területet? Sajátjuknak tekintik?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, bár én ismerek olyan komondort, akivel rendszeresen járnak futtatóba, leülnek, beszélgetnek, és semmi baj nincs vele, viszont fogott már betörőt, szóval nem egy ösztönszegény darab, úgyhogy ez sem törvényszerű.
2016. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:
100%
A kuvaszunk tenyésztője egyik kutyájával (szintén kuvasz) elment az állatorvoshoz. A doki kiment pár percre a rendelőből. Amikor visszament, megmorogta a kutya. :-)
2016. okt. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a németjuhászom is ilyen! Én a kuvaszról hallottam, hogy nagyon jellemző rá. De szerintem ez is egyedfüggő.
2017. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lugoka ***** válasza:
59%
Teljesen jellemző :) 7 hónapos kuvasszal séta közben 15-20 perce leülünk valahol, akkor már észrevétlenül nem jön oda senki. Az ugatásról le lett nevelve, de azért morog ha jön valaki :)
2017. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!