Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! A kutyám nem tud...

Segítség! A kutyám nem tud sétálni. (? )

Figyelt kérdés
Tegnap volt kint másodszor de semmi fejlődés.Doki azt mondta nyakörvet adjak rá.Megtettem.Kivittem.Leült és meg se moccant.Megpróbáltam hívni és figyelt is rám de nem jött oda.Kerten belül pedig hallgatott rám.A nyakörvhöz már hozzá szoktattam de amint meghúzom picit úgy sikít mint ha verném.Megpróbáltam hámmal kivinni és jutifalatot tartok az orrához.Jött is 2-3 métert majd leült.és így haladtunk tovább.A kedvenc játékára sem reagál.Hogy tanítsam meg sétálni?
2016. okt. 2. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Türelem. Meg fogja tanulni, és meg is fogja szeretni. Guggolj le velem szemben és hívogasd kedvesen. Ha elindul nagy-nagy dicséret, és extra finom jutalomfalatka ha már egyet lép. Nyakörvvel, ne hámmal.

Milyen fajta? Mennyi idős?

2016. okt. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Menhelyről hoztuk 3 hónapos német törpe pinscher keverék.
2016. okt. 2. 07:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A porazhoz is kell szoktatni. Semmi dolog nincs vele, mit raadod es utana jatszol vele tanitzgatod, hogy vegye termeszetesnek a jelenletet. Eloszor pici idora aztan noveled a idotartamot.
2016. okt. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2016. okt. 2. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!