Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy a ket napja...

Normális hogy a ket napja menhelyről hozott kutyus nem akar enni?

Figyelt kérdés
Van meg mellette ket szuka kutyám mindhárman lányok .a menhelyen azt mondtak hogy par napban lehet hanyas hasmenes az uj környezet koszt es a társak miatt.de engem zavar hogy nem eszik.amit meg evett kihanyta.

2016. okt. 2. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább beteg lehet ha hány is csóri... Amúgy élénk, érdeklődik, nem bágyadt?
2016. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 atrilas válasza:
100%
Néha lehet normális mert fél az új környezettől, de amúgy ha még megmarad akkor valami betegség.
2016. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elenk játékos.azzal nincs baj.bar momdtak a menheelyen lehet az oltás miatt is .csak aggódom érte
2016. okt. 2. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg teljesen mást kap most, mint a menhelyen, ez is megviselheti. De még gyanúsabb, hogy beteg. Állatorvoshoz menjetek el vele minél előbb!
2016. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha még holnap sem eszik és hány, én délután elvinném orvoshoz, akkor biztos valami nem kóser.

Jobbulást az új jövevénynek! :)

2016. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma mar evett es ugyanúgy jatszik a többiekkel mai nap van itt 3ik napja
2016. okt. 3. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!