Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon, Csivava vagy Yorkie?

Bichon, Csivava vagy Yorkie?

Figyelt kérdés

E fajták között vacillálok,egyszerűen nem tudok dönteni..

Személyes tapasztalatokra,véleményekre lennék kíváncsi!(Melyiket vagy éppen melyiket nem ajánljátok?)

Köszi a segítséget!



2016. okt. 2. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán mihez és miért kellene ajánlani vagy sem? Semmit nem írtál hogy miért szeretnéd a kutyust, úgy értem mit vársz, és mit nyújtanál. Mind a 3 jó kutyus de ennyi infó alapján max azt tudom megmondani melyik tetszik nekem (yorkie)
2016. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bichon elso kutyanak ajanlitt. Yorkie meg a csivi akaratos allatok konnyu elrontani a nevelesuket...
2016. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Nagyon irigyellek, mert nekem sajnos nem lehet kutyusom, mert társasházban lakom, tehát nincs nagy tapasztalatom kutyusok terén. De ha a helyedben lennék, én a csivavát választanám, mert kis helyen is elfér és olyan ari pofija van. A yorkiet én egyáltalán nem szeretem, mert nálunk a lakótelepen szinte minden kutyásnak ilyen van és olyan idegesítően öltöztetik őket, meg hangosan ugatnak. A bichonnal is uez a helyzet. Az én sorrendem tehát: 1.csivava,2. bichon,3. yorkie.
2016. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
mennyit szánsz rá?
2016. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Csivava.


Nekem csivava keverékem van. :)

2016. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Bichon a legjobb.


Nekem is Bichon van. És nagyon cuki :). Nem akaratos annyira. Szerintem Bichon a legjobb választás.

2016. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Csivavám van és elég qkaratos.Mára már sikerült leszoktatnom hogy ne ugassa az embereket vagy a nagyobb kutyákat.Előfordul még így is pár "hiba" ettol fuggetlenul imádom cukipofa és már egy sétáltatás alatt is tobben megcsodálják.Ha mégis csivit választanál akkor semmiképpen se tartsd úgy mint egy kiegészítőt.Igen is megkell nevelni de megeri:)
2016. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ezek közül a bichon a legkönnyebb eset, első kutyás gazdinak is ideális. Azt vedd, amelyik jobban tetszik, de csak tenyésztőtől, törzskönyvvel, és nevled meg. Így mindhárom esetben lesz egy remek kutyád. Ha 30.000-ért veszel a jófogásról egyet, akkor lesz egy keveréket, és ha nem neveled meg, akkor őrületbe kergeti a szomszédokat (is)
2016. okt. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3 közül biztos bichont választanék
2016. okt. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha nem akarsz a szőrével sokat bajlódni rövidszőrű csivava. Viszont ha nincs megnevelve a csivava nagyon elviselhetetlen tud lenni, mivel jelzőkutya minden kis neszre felkapja a fejét, az ajtó ha nyílik megugatja. Folyton éreztetni kell vele, hogy ki a falkavezér az elején. Persze ha meg van nevelve nincs ezzel gond. :) Mivel mindhárom kistermetű kb. ugyanannyit esznek...

Egyik ismerősömnek Yorkie van, és nagyon nagy a mozgásigénye, bár nem biztos, hogy minden Yorkie-ra igaz ez.

Bishon-nek nagyon sok gond van a szőrével, többet sajnos nem tudok róla.

Nekem Csivavám van, ami rendesen meg van nevelve, nincs vele sok gond, persze minden kutya rendes ha megnevelték. :DD

2016. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!