Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen csúnyák mostanában...

Miért ilyen csúnyák mostanában az utcákon látható yorkshire terrierek?

Figyelt kérdés
Régóta vágyam egy ilyen kutyus, már 2 éve gyűjtök rá. Viszont amikor látom őket az utcán, teljesen elmegy tőlük a kedvem, némelyik szamárfülű, vagy lógófülű, csúnyán megnyírt, és vagy akkora, mint egy patkány, vagy akkora, mint egy spániel, inkább keveréknek néznek ki, mint kiállításokon látható yorkinak.
2016. okt. 5. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert amiket làtsz, több mint valószìnű, hogy szaporìtótól szàrmaznak. Tenyésztőtől vàsàrolj kutyust. :)
2016. okt. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert azok keverékek is. Amit a jófogáson és hasonló oldalakon vesznek 30-40-50 ezerért.

Tenyésztőtől kell vásárolni.

2016. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kutyakozmetikus vagyok,imádom a szakmám,de amikor yorkit jelentenek be akkor legtöbbször elmegy tőle a kedvem.

Szerencsére van 4 yorki vendégem aki tök normális jellemben,külsőben hagyjuk,külsőre 2 szép van,de ők törzskönyvesek.


Jó részt yorki keverékek,mert 5-8 kg-os,meg lógó fülű yorki nincs,meg némelyiknek olyan hosszú lába van mint vmi agárnak! És még a gazdik vannak felháborodva,hogy nem yorki árban csinálom :D no comment.


Szaporítótól vett 20-30 ezres yorkik sajnos ilyenek, csúnya,keverékek.


Na meg kezdjük ott,hogy a yorki nem nyírós fajta :D

Szőrük abszolút nem nyírásra való, és nagyon könnyen el lehet rontani! Mivel az egyenes szőrön minden olló csattintás meglátszik, a drágák meg persze,hogy emelgetik a lábukat,meg ugrálnak akkor nem lesz szép.


1-2 yorkis vendégem, vissza járósok,de nem egyszer rontottam őket el, gazdiknak tetszett(szerencsére) de annyira harcolnak,hogy egyszerűen nem lehet szépen nyírni őket.


Szóval ha tenyésztőtől veszed a yorkid az szép lesz nyugi! :)


Sajnos én szép yorkikat nem nagyon látok,pedig kutyakozmetikus vagyok. De hát ritka aki 100-150 ezret kiad értük,sajnos :(

2016. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!