Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Goodieboxr...

Mi a véleményetek a Goodieboxról? Tapasztalatok? Westie vagy hozzá hasonló kis testű kutya ehet ilyen jutalomfalatokat és rágcsákat amik benne vannak?

Figyelt kérdés

2016. okt. 5. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ milyen lesz benne, de ha csak egy csomaggal kapja őket nem lesz semmi :)
2016. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem túl árazott.
2016. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Sokkal jobban jársz, ha magad válogatsz össze a kutyádnak való játékot, jutalomfalatokat akár a Fresiben.

Egyébként a jutalomfalatok, rágcsák nem fajtára vannak válogatva. Bármelyiket bármilyen kutya megeheti. Kivéve, ha érzékeny valamilyen összetevőre, ami bennük van.

2016. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
0 értelme van.
2016. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. okt. 5. 16:15
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek az előzőekkel. Jobban jársz, ha magad állítasz össze egy csomagot a kutyusodnak. Nagyon túl van árazva.
2016. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. okt. 5. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Áprilisban rendeltem törpe uszkárnak szülinapra, tettek bele plusz játékot is emiatt. :) Volt benne még egy zörgős plüssjáték, amit lehet rázogatni, rágcsálni, azt a mai napig imádja, igaz a feje már nincs meg... :) Jutifalatok is voltak benne, nagyobb zacskós is, amit végül másnak odaadtam, mert nálunk nem fogy annyi. Egyszer megérte, de egyébként én is drágábbnak gondolom, mintha te válogatsz ki pár terméket a kutyusodnak.

Egyébként megkérdezik, hogy mekkora a kutyus, így azt figyelembe veszik elvileg.

2016. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2016. okt. 6. 12:00
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg iszonyúan túl van árazva. Én próbaképp felmentem egy webáruházba (Zooplus) és ott kezdtem mindenféle terméket a "kosaramba" rakni, ezzel összeállítva egy ugyan olyan dobozt, mint amit a Goodieboxtól lehetne rendelni, persze más termékekkel, de legalább én döntöttem el, hogy mi legyen benne, elvégre is, én ismerem a kutyám, én tudom mit szeret. Lehet nem meglepetés, hogy mi van benne, de legalább nem kapsz felesleges dolgokat. Viszont a "házilag összeállított" (amit én válogattam)és a Goodiebox ára között óriási különbség volt.

Az én saját csomagom összértéke mindössze: 3480 Ft volt (6 dara termékkel, volt benne nyakörv, póráz és rengeteg jutifali, fogtisztító)

Ezzel szemben a Goodiebox legkisebb csomagja kb. 5 vagy 6000 (nem tudom pontosan) forint, szintén 6 termékkel.

De persze ha online állítod össze a saját csomagod a posta költséget számolni kell hozzá, de ha pl. elmész a Fressnapfba ott is 6000 ft-ért már olyan dolgokat és annyit veszel, hogy csak na, utána otthon azt is bele lehet csomagolni szép kis dobozba. Szerintem szóval nem éri meg megrendelni a Goodieboxot.

2016. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!