Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy reagáltok a kényszeres...

Ti hogy reagáltok a kényszeres kutyasimogatokra?

Figyelt kérdés

Van egy 12 hetes kiskutyam aki nagyon édes és szép ( ahogy minden kutya ).

Mostanában gyakran járunk busszal és szó nélkül simogatják, pedig a kezemben van.kb 30 emberből 2 kérdezte meg hogy szabad e.


2016. okt. 5. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy az ember nem veszi észre. Látod, hogy nyúl, elhúzod a kutyát, udvariasan mondod, hogy nem szabad, amíg nincsenek meg az oltásai.

Nekem ez mindig bevált.

2016. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyakran jártok busszal, szerezz be egy szállító boxot. Abban nem fogják simogatni.

Amúgy van szád, és megkéred az embereket, hogy ne simogassák. Ennyi.

2016. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam. Oda akart szó nélkül nyúlni a hölgy. Megkértem, hogy ne simogassa meg. Erre felháborodva közölte, hogy már miért ne simogathatná meg? Azt hittem rosdzul hallok. Erre csak annyit tudtam válaszolni, hogy azért mert azt mondtam és az enyém a kutya. Tovább is ment. Nyilván nem mindenkinek így válaszolok, de ha ő így, akkor én is.
2016. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 huha24 válasza:
100%
Ha nagyon idegesít de nem akarsz bunkónak se tűnni mondd hogy a kutyád nem szereti ha idegenek simogatjak. Onnantól kezdve biztos nem erolkodnek tovább.:)
2016. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De imád mindenkit. Megyünk az utcán és mindenkinek csoval és menne oda és ha nyúlnak fele úgyhogy a kezemben van akkor nyújtózkodott oda és nyalogat a levegobe
2016. okt. 5. 19:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsénk van.Bullterrierek vannak.Azoknak meg az sem elég,ha önműködő,24 órás simogatógépet csinálnánk neki.Mindenkinek megengedem.Legalább megértik,hogy ez a fajta nem gyilkos.
2016. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Esetleg mondd azt, hogy valami bőrbetegségre gyanakszol, és épp az állatorvoshoz siettek :D (és eltört a szállítódobozkája vagy valami hasonló)
2016. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Törpe snacimat vittem egyszer buszon, és a hónom alá kellett kapnom.


Egy nő nekiállt gügyögni (az irritáló módon) hogy "milyen kis aranyos"


Szóltam a nőnek, falra hányt borsó.


Erre odanyúlt (!) a kutyám fejéhez!!


Az morogni kezdett, én pedig rászóltam (nagyon okos kicsi kutya, az egyik osztályelső volt a kutyasuliban c:)

Elhallgatott, és csak nézett rám, hogy akkor mi van.


A nő továbbra is ignorálta a felszólításomat.


Elég hamar meguntam, felcsattantam hogy takarodjon már. (eddig udvarias voltam)


"jaaj, ne idegeskedj, de édes, nekem is törpe snauzer kutyusom vooooolt"


WTF. Ez a nő nem volt komplett. Erre feladtam a verbális megközelítést, odanyúltam, szanaszéjjel borzoltam a haját.

"Jaaaj, az én anyukám is nő vooooolt, és akkor mi a lószar vaaaan, ne nyúlj a kutyámhoooooz"

2016. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó :D ezt megneztén volna.

Le is fotózták már, tiszta bolondok. Én is megcsodalok minden kutyát mert imádom őket, de mindennek van hatara

2016. okt. 5. 22:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fekete nagytestű kutyám van, és sajnos szedtem már le gyereket a hátáról. Beszélgettem egy ismerősömmel, kutya mellettem ült, hátunk mögött egy gyerek konkrétan rácsimpaszkodott a hátára. Kutyám szerencsére egy világbéke kategória, csak nézett rám, amíg felfogtam, hogy mi van. Az anyuka meg jött, hogy jaj de szép kutya, és sokkal kedvesebb mint az akit a gyerek a boltnál kikötve akart megsimogatni. Elmagyaráztam neki, hogy ez nagyon nem így megy, meg hogy ebből baj is lehet, erre én voltam a hülye, mert ő látja a kutyán, hogy nyugodt. Bakker, ott sem volt amíg a gyerek odarohant, kutya ijedt volt nem nyugodt, de persze én voltam a hülye. Ja, és ebből lesznek a fenevad teóriák.
2016. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!