Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fázik a kutya, legalábbis...

Lacika24 kérdése:

Fázik a kutya, legalábbis reszket, de mit csináljak ha a házába meg nem tür meg semmi melegitést se egy párnát se egy darab szőnyeget se semmit, mindent kihuz az udvarra bármit teszek be neki hogy melegitse semmi nem kell neki!?

Figyelt kérdés
Mit csináljak hogy ne szedje ki ? leszögeztem neki egy szőnyeget amin nyáron aludt erre kikaparta felszaggatta.. Tacskó/foxi keverék kistestü de nagy bundája van, segitsetek pls...

2016. okt. 5. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Erre mi sem találtunk rendes megoldást. A kutyaház bejáratánál alul felszögeltünk egy deszkát hogy ne tudja kikaparászni a rongyokat és párnákat, ez némileg segített. Tegyél neki valamit a házba 4 sarkon szögeld oda aztán legyen a kutyaház ajtajánál egy kis perem. Ha így is kiszedi akkor nincs megoldás
2016. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amiket beraktál, szerintem nem jók, mert nedvesek lesznek a lábától. Mi szalmát teszünk be, ezt már nem húzgálja ki. (szintén foxi keverék). Ezt lehet cserélni, nem vizesedik annyira.
2016. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az én kutyám annak idején ugyanezt csinálta... Amit odaszegeltem, azt is felcibálta. Egyetlen megoldás van: Dupla falú ház, a két fal közt hungarocell, az ajtó előszobás.
2016. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A rongyokkal semmit sem érsz, ha vizesen bemegy, akkor átáznak és azon feküdhet egész nap. Szénát, szalmát vagy forgácsot kell berakni neki és beszükíteni a bejáratot. Esetleg szerelj billenő ajtót a bejáratra is.
2016. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szalmát tegyél alá, és cseréld, ha nedves lesz.
2016. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat, ki fogom próbálni :)
2016. okt. 5. 19:27
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Ezt sosem értettem, miért nem engeditek be a lakásba? Gondolom egyszerűbb nézni, ahogy fagyoskodik. Ő sem fázik kevésbé, mint te, mikor már reszketsz a hidegtől. Vagy ennyire azért nem fontos a kutya, hogy megfelelően gondoskodj a szükségleteiről? Ha pedig kinti kutyát akartál, miért olyat választottál, amit benti tartásra tenyésztettek ki? Ha reszket, akkor még sincs nagy bundája.
2016. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért reszket, hogy ne fázzon. Izommunkával hőt fejleszt. Azért nem engedjük be, mert kinti kutya, mellesleg be sem lehetne vonszolni. Áll a nyitott ajtóban és várja, hogy kimenjünk. Még október van, de már olyan bundája, meg hája van, hogy bele lehet markolni. A miénk foxi/labi.
2016. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Jól megmondtad a magadét, tiéd a kupa. :-) Eddig még egyik sem panaszkodott az ellátásra, de ha majd igen, neked szólok először. Üdv a sötét oldalról.
2016. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nem írtak levelet vagy nem suttogták a füledbe. Persze, ha reszketnek, mert fáznak, azt nem kell észrevenni. Könnyebb elmenni mellette és nem figyelni oda. Csak akkor miért is kell egy kutyás oldalon beszélni, ha a felelős állattartáshoz nem konyítasz?
2016. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!