Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fázik a kutya, legalábbis...

Lacika24 kérdése:

Fázik a kutya, legalábbis reszket, de mit csináljak ha a házába meg nem tür meg semmi melegitést se egy párnát se egy darab szőnyeget se semmit, mindent kihuz az udvarra bármit teszek be neki hogy melegitse semmi nem kell neki!?

Figyelt kérdés
Mit csináljak hogy ne szedje ki ? leszögeztem neki egy szőnyeget amin nyáron aludt erre kikaparta felszaggatta.. Tacskó/foxi keverék kistestü de nagy bundája van, segitsetek pls...

2016. okt. 5. 18:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az én német juhászomnak is szalma van a házában. Ilyenkor ősszel betesszük, (de időnként érdemes cserélni, kb. havonta-2 havonta)"fészket" csinál magának, úgy fekszik benn. Tavasszal mi kivesszük, és ő őszig be sem megy a házába, nyáron a füvön vagy a lábtörlőn fekszik, de legtöbbet a matracán, ami a fedett teraszon van elhelyezve.

Most nálunk esik egész nap, még ki sem mozdult a szalmás házából:)

Ja, és volt, hogy télen kinn fagyott, és mikor reggel kimentem hozzá, akkor jött elő a házából, a bundája szinte meleg volt:)

2016. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
fejezzétek már be :) egy kérdésre vártam a választ megkaptam köszönöm :) nevitázzatok már! a kutyának kinn a helye amugy ! :)
2016. okt. 6. 14:15
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Ezt kifejtenéd, hogy a kutyának kint a helye?
2016. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
mit kell ezen kifejezni? :D a kuty kinn az ember benn.. én sem megyek be a kutyaházba :D
2016. okt. 6. 16:40
 15/16 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor egyes fajtákat, amiket bentre tenyésztettek, vizslák, agarak, retrieverek és még sok egyéb csak tévedésből éltek évszázadokig a lakásban. És a sport és munkakutyákat is ezért tartják lakásban, legalább fiatal korukban. Ezért javasolja minden kutyához értő, kutyával dolgozó, hogy legalább 6-8 hónapos koráig legyen bent a kölyök, főleg ha a gazda nem kerti dísznek akarja tartani. De bizonyára ők tévednek és ez ez elmaradott a falusi felfogás az igaz.

De nem is az a gond, ha valaki kint tartja a kutyát. Hanem ha úgy tartja kint, hogy annak a kutyának nincs rendes helye, ahol nem fázik, és nem a fajtának megfelelően tartja, nem ad meg mindent neki, amire igénye van. Kellő mennyiségű és minőségű séta, kellő idő a gazdával, kellő szellemi fárasztás, kellő ellátás.

2016. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
jo az megint más,de itt egy keverék takcsó és nemtudom milyen kutyárol van szó aki foxi lett, kislány kutyus nagy hosszu szőre van amit ha magadhoz öleled rrád ragad akkor hogy vigyem be a házba ember...
2016. okt. 9. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!