Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan vészeltétek át?

Ti hogyan vészeltétek át?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok hasonló kérdés volt már. Sajnos meg kellett hoznom egy nagyon nehéz döntést. Kiskutyám, aki 16 éves volt, mar nagyon beteg volt, és nem evett, vagy ivott...maga alá pisilt és a levegőt is nehezen vette már. Elvittem dokihoz, aki azt tanácsolta, hogy altassuk el, mert ez mar nem élet neki. Természetesen ez az én döntésem, ha nagyon akarom akkor 1-2 héttel meg tudja hosszabbítani az életét, de akkor is lennének.fájdalmai....ezt pedig nem akartam. Igy el kellett engednem..Ő annál többet ért nekem, hogy önző módon "kínozzam" meg egy keves ideig. Szoval igazabol csak segítséget, vagy tippeket szeretnék kérni, a "túlélésre". Kinek hogyan sikerült könnyebbé tennk ezt az időszakot? Eszméletlenül hiányzik...még korai és friss az eset, szoval nagyon nem könnyű.

2016. okt. 5. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sírd ki magad nekem ez segített (igaz nekem elaludt 12 évesen a kutyusom beteg volt már nagyon, de fájdalom jeleit nem mutatta, csak egyik reggel nem kelt fel) Ill. a másik kutyám akivel közösen gyászoltuk.
2016. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag úgy, hogy elolvastam a kérdésed és könnybe jött a szemem az emlékektől... Szóval sejtheted, pedig januárban kellett elengednem a kutyusom. Szerintem nincs gyógyír erre, én azt sem mondom, hogy az idővel jobb lesz, nyilván más lesz, nem fogsz sírni mindig, de én úgy fogalmaznék inkább, hogy átalakul benned. Sird ki magad, gyászold meg, jót fog tenni és ha nem így tennél meg sem érdemelted volna. :)
2016. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Másik kutya. Az élet rendje ez, ez egy szomorú dolog, de ez ellen nem lehet mi tenni. Egy másik kutya segít elvonni a figyelmed es a negatív érzéseket átfordítani pozitívba. Lehet ugy érzed ezzel "elarulod" a kutyád, de sose feledd senki nem azt akarja a szerettetol, hogy élete végig magába zuhanva gyászoljon.


Ha hivo vagy akkor egy jobb helyen var farokcsovalva, ha nem akkor megnem számít neki, de mindig örül ha hizik a falka😀

2016. okt. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam egy másik kutya akit egy menhelyről hoztunk el segített. Kimentem a menhelyre mondtam a gondozóknak, hogy mi van, milyen volt a régi, és ott mondta a figura, hogy akkor keressünk egy olyat amelyik nagyon nem hasonlít rá küllemre, hogy ne hozzá hasonlítsam. Ezek utána körbenéztünk majd ahogy sétáltunk az egyik kiskutya láthatóan érdeklődőtt irántam, kivettük a kenelből, és egyből az ölembe ugrott, és ezzel eldőlt. Ennek már 5 éve. És azóta is velem van.
2016. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget. Jelenleg is van egy másik kutyánk. Sok időt töltök vele, de termeszetesen majd miatta is lesz egy másik kutya...meg o sem érti a helyzetet teljesen...de az új kutyus azert nem a napokban lesz..kell egy kis időnek eltelnie.
2016. okt. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!