Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen csúnya esős időben a...

Ilyen csúnya esős időben a kint tartott kutyák nem unják halálra magukat a házikójukban?

Figyelt kérdés
Dupla falú, szigetelt, "előszobás" háza van, amint kicsit vacakabb vagy hűvösebb az idő, bebújik. De amikor napokig esik az eső, mi napközben dolgozunk, esőben ugye nem sétálunk, akkor nem okoz nekik gondot, hogy napikig szinte csak a házban gubbasztanak?
2016. okt. 6. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
hát egy laptop/tablet/okostelefon nem ártana oda a házikójába, mobilnettel wifivel, akkor már kevésbé unatkozna szerintem.
2016. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám a kertben van, amíg én dolgozom télen-nyáron. Van szigetelt faháza szintén. Bármilyen időben befekszik a házába és alszik egész nap (hőségben a háza előtt), amíg haza nem érek (akkor pörög fel). A szomszédok mondják, hogy sose látják kint, egész nap alszik. Szóval szerintem nem időjárás függő, ha egyedül van mindig unatkozik. Mondjuk én esőben is viszem sétálni mindig, nekem van esőkabátom, őt meg jól áttörlöm mielőtt beengedem a házba.
2016. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Hogyne unatkozna, ha semmi inger nem éri.Ugyan miért nem sétáltok esőben? Ősszel szinte mindig esik, akkor három hónapig csak a házában unatkozik szegény kutyád? Az enyém is kényeske, nem szereti a vizet, de beburkolom őt vízhatlan kabátba (nyilván magamat is) és megyünk, ha tetszik neki, ha nem. Azért egy idő után felélénkül és elkezd szaglászni, "élni" az eső ellenére is.
2016. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Fedett a terasz is, ott szokott nézelődni, meg a bejárati ajtó előtti rész is fedett, így nem kell egèsz nap a házában kuksolnia. Egyébként meg őt nem nagyon zavarja az eső, akkor is rohangál a kertben. :)
2016. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Miért gondolod, hogy a kutyának mindig kellene valamit csinálnia?

Udvari kutya amúgy is féléber állapotban van még alvás közben is. Ha történik valami, kimegy intézkedni.

Úgy gondolod, állandóan jönni-mennie kellene? Szeretnek a kutyák lustálkodni. Jó időben csak annyi a változás, hogy általában nem a házukban, hanem valahol az udvaron heverednek el.

Ahol pl bent van a kutya, ott kevesebb erre a lehetőség ha otthon vannak, mert a kutya mindig várja, történik-e valami, ami neki jó, érdekes.

2016. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
78%

Esőben is lehet sétálni...mi ma 3 sétából 2-szer áztunk el :D

A kert ellenére is kell a séta....3 nem szokott lenni, ez kivételes volt

2016. okt. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!