Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télire Cane Corso kutyának...

Télire Cane Corso kutyának vennétek ruhát?

Figyelt kérdés
3 éves kislány :) télen is kint van és van neki egy szigetelt háza. Majd szalmával meg valami takaróval. Télire vennétek neki ruhát? És milyet?
2016. okt. 6. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Egész napos használatra nem érdemes, nem arra való a kutyaruha. Ha fázik, meleg helyen kell tartani.

Sétára persze mehet rá kabát, hogy ne ázzon át a szőre, ha ez problémát okoz. Nekünk innen van, elégedettek vagyunk vele: [link]

2016. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, állandó viselésre nem jó, ha van rajta. Átnedvesedik, és még rosszabb, mintha rajta sem lenne.

Jobb lenne télen bent tartani, vagy legalább fűtött garázsban, ilyesmi. A téli hideg miatt tönkre fognak menni az ízületei.

2016. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták kinti kutyáknak általában nincs szüksége ruhára sétákra se (maximum hosszabb hidegebb túrákra), téli kondi és egy rendesen szigetelt bélelt kutyaház elég. A ruhát csak felügyelet mellett kaphat a kutya.

Én a Hurtta ruhákra esküszöm nagytestűeknél de nem tudom, jelenleg kapható e Magyarországon.

2016. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!