Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám étvágytalan, kedvtele...

A kutyám étvágytalan, kedvtelen, remeg, nyüszög. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel még semmi baj nem volt.Kiment inni,és már nem jött vissza a szobába.Bebújt az egyik konyhai szék alá,és remegve próbálta kerülni a tekintetemet.Nem is nagyon engedi,hogy hozzá érjek.A hátsó felét nem teszi le amikor,lepihen.Mi lehet a probléma?Mitől fájdulhatott meg bármije ilyen hirtelen? (2 éves fiú Csivava)

2016. okt. 7. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz.
2016. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az orvos a környékünkön már nem rendel.Nincs itthon rajtam kívül senki,és ötletem sincs mit tudnék csinálni addig legalább míg valaki haza nem ér.
2016. okt. 7. 14:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd messzebbre. Itt az internet, keresd meg a legközelebbi nyitva tartó rendelőd, kapd ölbe a kutyát, és nyomás. Előtte fel is hívhatod őket, de valószínűleg azt fogják mondani, hogy vidd be.
2016. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod, hogy fájdalmai is vannak, akkor nem az a kérdés, hogy hol rendel az orvos, hanem hogy miért nem indultál még el vele. Ilyenkor minden perc számíthat. Nekünk is volt olyan, hogy az éjszaka közepén vittük másik városba állatorvoshoz a kutyát, és kiderült, hogy nagyon is jól tettük, mert a reggelt nem biztos, hogy megérte volna.
2016. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is egyből vinném,de gyerek vagyok.Nincs kocsim.Nem tudom mit tehetnék.Még egy óra mire bárki is ide érne...csak addig nem tudom mit csináljak.Ilyen hidegbe,egy több órás útra egyedül,egy beteg kutyával nem tudom mennyire értelmes dolog elmenni.
2016. okt. 7. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Tömegközlekedés azért gondolom, nálatok is van. A hideg ellen fel kell öltözni, és pont azért kell menni, mert beteg a kutya.

Egyébként gondolom van telefonod, fel tudsz hívni egy állatorvost, aztán fel tudod hívni a szüleidet, és rögtön jobban fogod látni, hogy mit kéne tenned és mik a lehetőségeid. Az, hogy itt szenvedsz a net előtt, biztosan nem visz közelebb a megoldáshoz, pedig a kutyád beteg és fájdalmai vannak.

Kicsit próbáld meg a jövőben fejleszteni a problémamegoldó képességedet, mert bajok lesznek, ha azt az egyszerű logikai ívet nem tudod követni, hogy "nem tudom, mit tegyek -> de van, aki tudja -> megkérdezem tőle".

2016. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel csivaváról van szó, pofonegyszerű a szállítása, akár egy gyereknek is. De az előttem írók már megmondták, mit kellene tenned.
2016. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vsgy felhívni a szülőket, bárkit, aki tud segíteni. Annál minden hasznosabb, mint hogy ide írsz.
2016. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!