Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya örökbefogadása?...

Kiskutya örökbefogadása? Menhelyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fél éve elpusztult a kutyusom, eddig nem akartam újat, de nagyon hiányzik, meg szeretem is a kutyusokat, és arra gondoltam, hogy örökbe fogadnák egyet (nem helyettesíteni akarom az elpusztult kutyámat, félreértés ne essék..). Menhelyeke tudnátok ajánlani, ahol ilyen fiatalabb kutyák (max 4 honap), örökbefogadhatóak lennének? Helyileg lényegtelen, csak az a fontos, hogy bács kiskun-megyébe esetleg budapesten belül.
2016. okt. 7. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Facebookon a legtöbb egyesület hirdet. Nézz körül, sajnos dunát lehet rekeszteni a kitaszított, gazdátlan kölyökkutyákkal. Nagyon rendes tőled, hogy örökbefogadással életet mentesz.
2016. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ott vannak-e kiskutyák(de szerintem vannak) de én a Budaörsi állatmenhelyt ajánlom.Nézz utána szerintem.Egyébként részvétem a kutyus miatt.
2016. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
NOE állatotthon, Budapest: [link]
2016. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Budapest mellett szinte, Szentendrén az Árvácskában elég sok kölyökkutyus van most.
2016. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, mindjárt megnézem a menhelyeket :) Köszönöm a részvét nyilvánítást :)
2016. okt. 8. 09:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Találtam a noé állatmenhelyen egy kiskutyát, aki nagyon megtetszett. Elolvastam az örökbefogadási feltételeket, és láttam, hogy ,,30 napnál nem régebbi tulajdoni lap szükséges,, - ez mit jelent? Próbáltam rákeresni interneten, de nem találtam rolla semmit. Ha valaki tudja, hogy ez mi, akkor kérem irja meg nekem, köszönöm :D
2016. okt. 8. 09:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy alberletbe nem adjak, illetve csak ha a foberlo is beleegyezik.
2016. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2016. okt. 8. 09:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Kecskemét, Menhely az állatokért alapítvány, rengeteg kutyus van, sajnos kölykök is, az oldalukon is segítenek hirdetni ha esetleg egy kidobott alomnyi kiskutya gazdát keres, és még így sincs fent az összes kutya a honlapon. (Bács-kiskun megye)

[link]

2016. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!