Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya illene...

Milyen fajta kutya illene hozzank és pit bullunkhoz leginkább?

Figyelt kérdés

2 eves pitbullunkkal jartunk kutyasuliba,remekul kijon mas haziallatokkal. A kutya amugy a párom kutyája (ő sétáltatja,gondoskodik róla ,hogy legyen előtte víz es kaja, ő tanítja,stb.). Úgy döntöttünk ,hogy szeretnénk még egy kutyát (ő az en kutyám lenne) ,így nekem kell dontenem a fajtajaban is. Mi korlatlan mennyisegu mozgast,kutyasulit tudunk neki adni,es minosegi kutyakajat kapna,nekunk csak az a lenyeg,hogy min. akkora legyen mint a pit bull es sportos legyen.

Sokat gondoltam amugya Luisiana Catahoula Leopardkutyara. Milyen fajtat ajanlotok?


2016. okt. 8. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szimpatikus az általad írt fajta, bár nem egy könnyű eset. Akkor érdemes csak ilyen kutyát venned, ha van tapasztalatod a kemény, domináns jellemű kutyák nevelésében. Azt meg sem merem tippelni, hogy ennek az itt ritka fajtának mennyi lehet az ára...

Lehetne esetleg másik pitbull vagy staffordshire terrier is a második eb.

A lényeg az lenne elsősorban, hogy hozzád milyen fajta illik, mennyire vagy tapasztalt, határozott gazdi.

2016. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is egyet értek az első válaszadóval, a lényeg itt az,hogy te mennyire vagy tapasztalt,erős kezű. Nyilván párod tudna segíteni nevelés terén,mert azért egy pit sem könnyű eset,hozzájuk is kell határozottság.


leopárd kutya jó választás lehet, egy kennel van M.On- valóban nem lehet olcsó fajta.


Vizsla? Ausztrál juhászkutya?

2016. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elég határozott. és keménykezű vagyok kutyanevelés terén ,sok munkam volt nekem is a Pit bullunk neveleseben.

Gyerek koromban volt amstaffom és óriásschnauzerem is ,es én képeztem őket.

Soha nem volt velük semmi gond, es

kiképzők szerint is nagyon jo erzekemvan

a kutya kikepzeshez. Koszonom a valaszokat!:))

2016. okt. 8. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor akár argentín dog, boxer, staffi is lehetne
2016. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!