Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya pelenka? Haszálta...

Kutya pelenka? Haszálta valaki már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt valaki,aki használt már a kutyáján pelenkát? Tudtok mondani tapasztalatot?

Van egy idős pincsim, akivel sok időskori problémánk van. Benti kutyus, és már rég bent végzi a dolgait.. Vettünk már kutya wc-t, ami eddig használt is, de egy pár napja olyan gyenge, vagy megy el az esze, hogy amerre jár csurgat,meg kakil, akárhol van. Neki szeretnénk venni pelust...hány óránként kell cserélni? Ha éjjel-nappal rajta van, nem csípi ki a pisi a bőrét? :(



2016. okt. 8. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
A kutyapelenka nem olyan, hogy ráadod a kutyára, mint egy babára, hanem a földre kell teríteni, és arra megy rá a kutya vécézni. Szegény kutyus, valószínűleg nem érzi már az ingert... Részvétem, rossz egy helyzet lehet, de valószínűleg nincs más megoldás, mint a folytonos takarítás.
2016. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Van vmi rájuk tehető pelenka is, ha jól tudom. Én elgondolkodnék azonban az eutanázián, ha a doki sem tud már mit tenni.
2016. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm vett a kiskutyájára, csak azért gondolom, hogy létezhet ilyen. Lerakósunk nekünk is van, azt sose használta, de ezt a műfüves wc-t egyből :) érdekes...biztos tudja, hogy ki kell menni a fűre. Csak sajnos mire hazaérünk pisi szagú az egész lakás...elaltatni még nem szeretnénk szegényt. :(
2016. okt. 8. 21:23
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért se szeretnénk még elaltatni, mert sétálgat, eszik rendesen még. Jobban szeretném ha magától aludna el.

Ha már nem áll fel, nem eszik, az persze más, nem hagynám szenvedni.

Még menhelyről hoztam el vagy 5éve, meghalt a gazdája.

2016. okt. 8. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy gazdaságosság szempontjából sztem jobban megeri ha sima ember baba pelenkát veszel és csinálsz rá kis farok kivagast. Ha kaki van nyilván ki kell cserélni de a pisit ezek roppant jól zárják ezért is szoknsk le az ember gyerekek nehezen a pelusrol. Egyébként van a vizsla fajtamentesnel egy Vajda nevű kutyus, saját facebookos oldala van, ő is inkontinens tudtommal pelenkazzak öt is, sztem irhatsz nekik nyugodtan h adjanak vmi tanácsot.
2016. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is. :) Rokontól megkèrdeztem, baba pelenkát vett ahogy mondtad.

Még azért megnéztem a fresnapfban, és majd elájultam, ott 3000 ft felett 12db-sat lehetne venni...:/

2016. okt. 9. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!