Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia Bulldog mellé vennétek...

Francia Bulldog mellé vennétek kutyát? És, ha vennétek, milyen fajta lenne? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Nos, szeretnék francia bulldogot(vagy. a kesobbiekbben bulldogoKAT) venni. A párom szeretne egy pit bullt. Nem lenne vele gond,mert mind ketten rendelkezunk kutyás tapasztalattal,de en

nem tudom,hogy szeretnék-e a francia bulldog mellé még egy ,nagy testű kutyát,mert akkor vagy az egyik

vagy a másik el lenne nyomva. Szerintetek vegyunk a bulldog(ok) mellé még egy (nagytestű kutyát) vagy sem?


2016. okt. 10. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Rossz az alaphozzáállás. Nem lenne elnyomva egyik kutya sem a másik által, ha ti, a gazdák vagytok a főnökök, és a kutyák azt teszik, amit ti megengedtek nekik.

Amíg ilyen kétségek vannak bennetek, addig várjatok a pitbullal. Egyébként a pitbull nem nagytestű kutya.

2016. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A nagytestű szóval,nem a pit bullra akartam utalni,elnezest,ha felreertheto voltam. Nem biztos hogy pit bullt szeretnénk. Csak a párom már rég ota szeretne ilyen kutyat,mert beleszeretett az

egykori amstaffomba.De valszleg nagy testu kutyat vennenk.

2016. okt. 10. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne elnyomva? Komolyan nem értem. Ha nem hagyod, hogy elnyomják egymást, nincs gond. De ha ez neked nem természetes, akkor a nehezen kezelhető fajtákat kerüld inkább.
2016. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!