Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor tüzel vagy sem?

Most akkor tüzel vagy sem?

Figyelt kérdés
Kutyusomat novemberben vittük volna ivartalanítani, de múlthét vasárnap mikor felemeltem (kistestű 8 hós) véres lett a pólóm. Azt hittem elkezdett tüzelni. De azóta se semmi. Egy csepp vér sincs azóta sem. Már régebben is nyalogatta magát ugyanilyen intenzitással,így ezalapján nem tudom megítélni.A kanok az első héten nem érdeklődtek iránta.Próbaképp óvatosan odamentünk két kanhoz, tegnap egy 6 hós, illetve ma egy 2 éves szagolgatta, de ennyi. Ez lehet az ún. csendes tüzelés? Mikor vihetem ivartalanításra? Félek hogy (az olvasottak alapján)1 hónap múlva jöhet az "igazi" tüzelés.

2016. okt. 10. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Eszedbe nem jutott a fenekére nézni? Papírzsepi odanyomva tökéletesen megmutatja, hol tart a tüzelésben. ha piros, még az elején. ha már világosabb, akkor jó lesz ügyelni a kanoknál.
2016. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, többször is ellenőriztük, de csak az első nap volt véres. Már másnap se volt semmi.
2016. okt. 10. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Legokosabb, ha megnézeted az állatorvossal.
2016. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Erika87Nyh ***** válasza:
Az én kutyám most tüzelt másodjára. Onnan tudtuk,hogy lesz valami,hogy nagyon szagolgatta a kan. Aztán láttam 1-2 csepp vért,de olyan ügyesen tisztán tartotta magát,hogy alig hagyott nyomot. Viszont eléggé bedagad olyankor neki. Ha máshonnan nem,azt észreveszitek.
2016. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!