Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rhodesian Ridgeback kutyát...

Rhodesian Ridgeback kutyát csak benn lehet tartani? Van olyan aki kinn tartja? Ha kapna egy nagyon szuper szigetelt kutyaházat, abban lehetne kinn?

Figyelt kérdés

2016. okt. 10. 21:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen! Köszi! Két beállásos garázsunk van, de csak az egyi oldalt használjuk, mert a férjem nem szeret beállni az autójával, csak én az emyémmel. Arra gondoltam, hogy az egyik oldalt leválaszjuk egy fallal, kap egy plusz szigetelési réteget és akkor van is egy rendes, saját bejárású birodalma, amit bármikor igénybe vehet (amikor szeretné és nem épp velünk van). Nagyon jó lesz úgy!!!
2016. okt. 11. 16:12
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért pont ez a fajta? Ha csak kinti tartásban akarjátok, akkor miért nem olyat választasz, amelyik ezt bírja is?

A garázs egyébként fűtött?

2016. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ez a fajta ami tetszik. Ilyen lesz. Ez nem kérdés. A kérdés arra vonatkozik, hogy mik a tartás szabályai. Ami engem érdekel, hogy pl. télen, mikor hideg van, akkor hol kell lennie? Egész nap bezárva elvannak? Nyilván sétálni visszük, meg minden, de ha ő kinn szeretne lenni lehet kinn tartani napközben, vagy csak pl a séta idejére engedhetem ki, utana be kell hívni, ha esetleg ő maradna is?

Az érdekel, hogy amikor nem sétalunk, itthon a házban elvan e, vagy akkor is inkább kinn szeret futkározni még ha hideg is van? Elvan a házban is, ahol nem tud annyit futkározni?

2016. okt. 12. 15:23
 14/16 A kérdező kommentje:

Télen bejárása lenne a házba, megvan a helye benn éjszaka. De napközben is benn kell tartani és megelégszik ezzel a kintihez viszonyítva kis hellyel vagy napközben lehet kinn?

Azt sem szeretném, hogy szegény (ha fajtájából adódóan olyan) megbolonduljon idebenn.

Az eredeti tervem az volt, hogy kap egy szuper szigetelt házat, amiből szemmel tudja tartani a területét és tud jönni-menni meg vissza is tud húzódni ha akar, éjszaka meg természetesen benn aludna velünk. Így napközben tud mozogni, mert ugye ez a fajta szeret mozogni nem is kicsit. Ez a kérdés, hogy ezt így szereti e vagy inkább egész nap benn.

Van valaki aki így csinálja, vagy akinek ilyen kutyusa van és kertes házban él, az hogy szokta?

2016. okt. 12. 15:44
 15/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ha naponta tisztességesen le van mozgatva, hosszú szabad sétákkal, játékkal, s agyilag is megdolgoztatják, akkor a lakásban is kiválóan el van :) Nevelés kérdése
2016. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. okt. 12. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!