Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges? A 8-9 éves kutyánk...

Lehetséges? A 8-9 éves kutyánkat tegnap vittük sétálni és az mutatta ki, hogy fél, hogy be volt húzva a farka. Tényleg azért félhetett, mert az a környezet új neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amikor vittem (eslô sétája volt) akkor amikor ugattak a kutyák akkor töbször is, de ritkábban megállt és nézte az ugató kutyákat.

És a vége fele többször felnézett rám és fel akart ugrani.


A vàlaszokat köszönöm a rosszindulatú kommentektôl kíméljetek.😀😊☺



2016. okt. 11. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Picit érthetőbben fejezd már ki magad, ha normális tanácsot kérsz. Mi az, hogy első séta, életében először vitted ki az utcára, vagy csak most került hozzád?
2016. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát azt akarja takarni az elsô séta, hogy elôször sétáltunk vele.

Elôször volt kint az utcán.

2016. okt. 12. 06:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Hú szegény, hát nyilván meg volt illetődve, hirtelen rengeteg új inger érte és ráadásul nem tudta, hogy mi fog most vele történni, így ijedtében örülni sem mert az újdonságnak. Vidd ki rendszeresen, minél többet sétál, annál jobban fogja élvezni idővel. Neki nincs más szórakozása, de ehhez is hozzá kell szoknia.
2016. okt. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

8-9 évig nem sétált, csak most először?!

Hát nem is csodálom, hogy meg volt ijedve. Számára ez egy teljesen új világ, minden idegen. Viszont valószínűleg meg fogja szeretni, ha minden nap elviszitek.

2016. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Szerencsétlen állat... 8-9 évig soha ki se léphetett a kertben? Soha nem foglalkoztatok vele? Persze, hogy retteg!
2016. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úristen utolsó válaszoló te most beszívtál? 😀☺

Persze, hogy foglalkozok vele majdnem mindennap (amikor csak tudok ) játszok velük, dobálgatom a labdát meg minden.

És a kertben "él" ugymond.

Egyáltalán nem benti kutya, ma is vittem sétálni és most nem volt behúzva a farkincája viszont nem is csóválta azt (szerintem ilyen köztes állapot).

Amikor meglátta a pórázt akkor elkezdett örülni :D én ennek nagyon örülök.

És 10 éves mégis csak.

Amúgy bocsi utolsó komis, hogy ezt írtam.(az elsô mondatom)

2016. okt. 12. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!