Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert pisil be ujra?

Miert pisil be ujra?

Figyelt kérdés

Kb 5 honapos kan kutyim eddig lehetosegeihez merten szobatiszta volt(3-4orakat siman kibirt es jelzett ha nagyon menni kellett)

Napi 5setara allitottuk be a napirendet, majd kettore-haromra terveztem leszukiteni. Az elmult par napban viszont rendszeresen becsurizik. Nem tul sokat de a szemem lattara. Aztan huzza ossze magat, tudja hogy nem szabad.

Nem tudom mitol lehet....napi 2-2,5ora aktiv mozgasban van resze azon felul tanitva van,jatszunk vele.

Gondoltam arra,higy esetleg dominancia, vagy mar jelolgetni probal de alapjaraton nincs ezzen baj. Kutyasulizzuk, gyakorlatilag barmikor behivom, eltiltom a kajatol is. Egyszoval hallgat ram.

Tapasztalt mar valaki hasonlokat?



2016. okt. 12. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet felfázott
2016. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valami betegség okozhatja. Valószínűleg nm bírja tartani szerencsétlen. Ne légy rá mérges e-miatt
2016. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges? Nézesd meg dokival.

Történt valami változás az életében?

Stressz nem érte?

Az okot kellene megtalálnod.

Napi 3 séta a minimum egyébként lakásban tartott kutyánál, tehát kettőre semmiképpen ne szűkítsd le felnőtt korában sem.

2016. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!