Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El akarják vinni a kutyámat!...

El akarják vinni a kutyámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Menhelyről hozott kutyánk van és borzaszó rosszul viselkedik nem tudom megnevelni. Mikor próbáltam tanítani akkor is csak rámugrált meg rosszalkodott. Az első udvaron nem lehet tartani mert szétszedi a szemetet, papucsokat, ha bármi kint marad mindent. A kerítést nem is tudom hányszor kellett újracsinálni hogy hátul maradjon. Most pedig a szomszéd kerítését feszítette szét, reggel hozta haza a szomszéd. Anyuék nagyon mérgesek el akarják vinni, vagy vissza a menhelyre, vagy elengedik, vagy valami idiótának odaadják. Nem tehetik ezt mit csináljak segítsetek!!! Rettentően állatbarát ember vagyok de a szüleim ha kiborulnak sok hülyeséget csinálnak. Olyan tanácstalan vagyok. 16/L
2016. okt. 13. 08:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Vidd kutyaiskolaba, vagy hívjatok hozzá szakembert, aki segít a nevelésében. A szüleid próbáltak egyáltalán megoldást találni, vagy csak egyből dobják ki a kutyát, mert problémás? Mennyit sétáltok, foglalkoztok vele? Le van farasztva rendesen? Csak mert amiket leírtál, leginkább az unatkozó kutyák csinálják.
2016. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
Kösd ki, csináljatok neki kennelt, és vidd ki sétálni minimum napi 2-3 órát.
2016. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A séta jelenleg azért nem megy mert megette a pórázt és a nyakörvet.. De ha lesz új leviszem, bár mikor visszajövök vele pörgősebb mint azelőtt.. Sőt mint kiderült még a szomszéd bácsit is fellökte.. azt hiszi mindenki így kibírja mint én.
2016. okt. 13. 09:05
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

ha annyi pénzetek sincs,hogy új pórázt vegyetek, akkor tényleg vigyétek vissza a kutyát, kapjon egy esélyt,hogy normális gazdája legyen.

komolyan, ha új nyakörvre nem telik,akkor ki fogja fizetni az oltásait? az állatorvosi számlákat,ha beteg lesz? a minőségi tápot?

... egyébként nyilván sétáltani kéne, játszani vele, lefárasztani. és nevelni.

de a séta nagyon fontos...mióta nem volt sétáltatva?

kapott amúgy saját játékokat,rágókat? kétlem,azért a papucsokat vitte el..

2016. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy azért nincs póráza mert nincs rá pénz? Ezt egy szóval sem mondtam. És mellesleg nem a kérdésre válaszolsz.. Az anyagi helyzetünkkel semmi baj, minden meg van neki ami kell csak mivel eléggé ki ki vannak rá akadva biztos nem rohannak rögtön vásárolni neki, mikor most zabálta be. Szóval a kérdésre válaszoljatok kérlek.
2016. okt. 13. 11:08
 6/22 A kérdező kommentje:
Mellesleg igen vannak játékai amik erősek és nem végzi ki olyan hamar de mindezek ellenére elhordja a mi cuccainkat is.
2016. okt. 13. 11:09
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
A megoldás szakember felkeresése, mivel ti láthatólag egyáltalán nem értetek a kutyákhoz. A szüleid nem is értem miért akartak kutyát, ha az első adandó alkalommal megválnának tőle. Semmi felelősségérzetük nincs? Egyik kutya sem lesz magától jólnevelt, ha nem foglalkoznak vele megfelelően.
2016. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 bollocks ***** válasza:
87%
Ha a kutya nem a te neveden van, nem te írtad alá az örökbefogadási szerződést, nem te fizeted az etetését/oltásait/kellékeit, és még nevelni sem neveled, akkor az a kutya nem a tiéd. Jobb élete lesz bárki másnál, mint nálatok.
2016. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarlak megbántani, de nektek nem való kutya. Pláne úgy, hogy az első gondnál -ami orvosolható lenne', megszabadulnátok tőle. Mivel szerződést írtatok alá, így nem adhatjátok oda bárkinek a kutyát, a menhelyt kell értesíteni, különben fel lesztek jelentve (jogosan).
2016. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

ha van pénzetek, akkor miért nem viszitek el kutyasuliba?

ott sok mindenre megtanítanak téged is,hogy hogyan neveld , mit tegyél/mit ne tegyél.

gondolom téged sem vittek vissza a szüleid a kórházba, amikor rendetlen voltál kiskorodban.

őt sem kéne visszavinni az első akadálynál.

+ olvasgass rengeteget szakkönyveket és próbáld alkalmazni is.

2016. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!