Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnek egy rövidlabu jack...

Szeretnek egy rövidlabu jack russel terriert, valoban nem ajanljak gyerekek melle? Mindenhol ahol utana olvastam, jol kijön a gyerekekkel. Egy-ket tenyesztö viszont nem ajanlja gyerek melle.

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a mozgas igenye! Rad fog maradni, te kell levidd naponta haromszor szaladni vele.
2016. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Higgany ***** válasza:
100%

Nekem volt míg el nem lopták :(

Nagyon imádni való és szép kutya. De valóban tele van energiával, sokat kell foglalkozni vele.

2016. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első kutyának szerintem sok, gyerek mellé pedig mehet, ha a gyerek normálisan van nevelve. Az enyém pl utálja, ha véletlenül rálépünk a lábára vagy máshogyan fájdalmat okozunk neki és ilyenkor oda is kap(persze kb csak ránk morog). Nem hiszem, hogy eltűrné, ha egy kisgyerek random megtépné a szőrét, de ha meg van tanítva a gyereknek, hogy hogyan bánunk a kutyával, akkor ok.
2016. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14 es 6 eves gyerekeim vannak es termeszetesen allatszeretö kedves gyerekek...Nem lenne elsö kutya..volt mar egy westim..szoval tudom mennyire önfejü,konok, imadnivalo termeszetü a terrier <3 Nagyon jol el volt a gyerekekkel es nagyon turelmes joszag volt..ezert is lepödtem meg hogy gyerek melle nem ajanljak.Köszönöm az eddigi valaszokat..
2016. okt. 13. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább azért,mert nagyon aktív,hebrencs kutyák és ha nincsenek kellően lefárasztva akkor oda kaphatnak illetve játékszernek tekinthetik a gyerekeket.


Szerintem egyik kutya sem utálja a gyerekeket,maximum nem való gyerekek mellé a habitusa vagy a mérete miatt. pl kistestű kutyákat mint a yorki,csivava kisgyerek mellé nem ajánlatos,mert érzékenyek és előbb oda kapnak mint egy labi mondjuk.



Eléggé pörgősek,sport kutyának jók, de szerintem hobbi célra nem igazán.

2016. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvan a kutyus..most mar 2 honapja itt van velünk..most 3honapos...annyira tünderi, imadnivalo kis joszag❤.A gyerekeket imadja,jatekos de megis hihetetlenül nyugodt es rendkivül gyorsan tanul.nem rag meg semmit (persze rengeteget van vele foglalkozva).imad bujni es ölben aludni..

Csodalatos kis allat😍...hatalmas boldogsag mindannyiunknak hogy öt valasztottuk.☺😍

2017. ápr. 27. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!