Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lenne a legjobb neki?

Mi lenne a legjobb neki?

Figyelt kérdés
Befogadtam egy kutyust kb féléve, azóta amikor csak lehet együtt vagyunk. A szüleimmel élek kertes házban, jövőre szeretnék elköltözni és attól tartok megviselné ha hirtelen elvinném, és az időt amit a kertben szokott tölteni míg nem vagyok otthon, a lakásban a négy fal között kéne töltenie. Anyukámék szívesen vigyáznak rá amíg nem vagyok otthon de nem tudják megoldani hogy meglegyen futtatva mindennap és elég hiperaktív szóval fontos lenne hogy, le legyenek vezetve az energiái . Nem tudom hogy mi lenne a legjobb neki :(
2016. okt. 13. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha minden nap lemozgatod, azt többet ér, mintha ki lenne csukva egy kertbe. Szerintem vidd magaddal.

Sokkal jobban megviselné, ha nem foglalkozna vele senki.

2016. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vidd magaddal!
2016. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!