Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet megkülönböztetni...

Hogy lehet megkülönböztetni egy erdélyi kopót és egy vágatlan dobermannt?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam egy képet egy "natúr" dobiról, ha nincs odaírva lazán rávágtam volna hogy erdélyi kopó :D


Ha esetleg az utcán látnék egy ilyen kutyát (mondjuk a buszból, szóval nem tudom megkérdezni) akkor hogyan tudnám megállapítani, hogy az az eb most egy kopó vagy egy dobi?



2016. okt. 13. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobermannak nagyobb a mellkasa,nincs benne fehér és a farka is sokkal vékonyabb.
2016. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Amikor fürdeted őket, beteszed egyszerre a kádba mindkettőt. A fürdetés végén kihúzod a dugót, és ami lefolyik, na az a víz.
2016. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A dobermann szőre testhez simuló, nincsenek hosszabb részek benne (pl farkon), a feje hosszúkásabb, a farka vékonyabb és hosszabb, másképp is tartja, mint a kopó. Az erdélyinek tipikus kopófeje van, azaz nem keskenyedik el, a fülei nagyok és alacsonyan tűzöttek. Legegyszerűbb, ha Google segítségével te magad összehasonlítod, egyből érteni fogod. :) (A dobermann kecsesebb is összességében)
2016. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Más a fejformájuk és a testfelépítésük, a szőrük is.
2016. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fejforma, testalkat, testtartás, mozgáskultúra, izomtömeg, szőrhossz... Tök másképp néznek ki; ha eleget nézed őket (vagy csak az egyiket), látni fogod :)
2016. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!