Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem utáljátok az ilyen embereket?

Nem utáljátok az ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen hirdetést olvasok,hogy eladó x éves,y fajtájú kutya,leírja róla az infót,és a végére odaírja,hogy ilyen-olyan kutyafajták cserébe érdekelnek.

Hogy lehetnek ilyenek?

Ez olyan szemétség,akkor ez is már csak ilyen divat szinten megy?!Először a yorkie a menó azt veszek,aztán meg leváltom francia bulldogra mert most az a divatkutya,vagy mi????


2010. ápr. 25. 20:24
 1/7 Plaga ***** válasza:
77%
Hogy hágná meg őket egy tacskó
2010. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Én még ilyet nem olvastam sehol, pedig elég sok hirdetést átnéztünk a közelmúltban amikor kutyát kerestünk.


De érdekes dolog... nem tudom hogy az ilyen ember miért ír ki ilyet, lehet hogy megvan az oka, de az is lehet hogy csak valami ***** aki a kutyát csak divatból szereti, nem a saját személyisége miatt. Sajnos sok ilyen érzéketlen ember van.

2010. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én rengeteg ilyen hirdetést láttam, dühöt és elkeseredettséget érzek leginkább, amikor ezeket a hirdetéseket olvasom...feláll a szőr a hátamon, nagyon sajnálom a kutyákat :(

mintha egy kocsi lenne, vagy műszaki cikk, vagy egy zsák krumpli :S :(

2010. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Részemről az olyanokat rühellem, akik ilyen átgondolatlan marhaságokat írnak.


A kutyákat általában pénzért adják-veszik. Akkor a kutya élete és minden ami vele jár pár ízezer FT-ot ér?! Frászt. Csak adunk neki egy árat, az nem maga a kutya. Miben más az, ha valaki elcseréli? Semmiben. Pusztán pénz helyett amin venne egy olyan kutyát rögtön a lényegre tér. Legalább van gerince, és meri vállalni a céljait, sokan még erre se képesek.

2010. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam elitélni egyetlen egy hirdetésből valakit,de az ilyeneket igenis elítélem.

Mert ha a kutya családi okok miatt megy el azt sajnálom,de az,hogy "cserék érdekelnek",kérem szépen ezek a szeretetre méltó állatok,nem tárgyak,hanem érző állatok akik igenis felfogják azt ,hogy mi zajlik körülötte és nem érti x év után miért megy el máshova!


RÜHELLEM AZ ILYEN EMBEREKET!!

2010. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akik más fajtára cserélnének, általában szaporítók. Valószínűleg már agyon elletett, agyon fedeztetett kutyákról van szó, akiket a "tenyésztésből" már ki kell selejtezni. Vagy már az a fajta nem hoz elég pénzt, ezért váltani akar divatosabbra, amiből jobban tud pénzt keresni. Sajnos az ilyen hirdetések mögött szinte mindig szaporítók állnak, nem szabad cserélni velük, mert a hozzájuk kerülő kutyának is sanyarú sorsa lesz, akit agyba-főbe fialtatnak, fedeztetnek, majd miután teljesen kifacsarták, kidobják, elpusztítják vagy elcserélik azt is. :( Óvakodni kell ezektől. Állatkínzók.
2010. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

Örülök,hogy nem csak én érzek így.

2010. ápr. 26. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!