Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Red Dingo termékekről van...

Red Dingo termékekről van valakinek véleménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elsősorban a nyakörvek érdekelnének. Köszönöm :)

2016. okt. 14. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Red dingo design nyakörvem és pórázom van. Nagyon jó, már meg vannak 1,5 éve, semmi bajuk. Én csak ajánlani tudom, teljesen meg vagyok vele elégedve :)
2016. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy idő után a póráz nagyon kibolyhosodott (a fogónál és végig magán a pórázon is) és össze-vissza megnyúlt, tehát ha leteszem a földre nem simul le hanem mindenfele görbül (nem tudom érthető -e). még így is használható és nekem továbbra is tetszik, mert amúgy kényelmes és erős, de ezek után ennyi pénzért inkább mást vettem. a nyakörv is bolyhosodik, bár kevésbé. azzal az egyetlen bajom, hogy a csatja szerintem túl nagy és merev, kicsit kidörzsöli a szőrt a kutya nyakán.

röviden: szépek, nem rosszak, de van szerintem jobb :-) de ismerek olyat aki csak ilyet használ és neki nem ment ennyire tönkre, valamit biztos rosszul csinálok :-D

2016. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Én is elsősorban a csat miatt kérdeztem, mert szép és jó, hogy erős, nem nyílik szét, de képeken baromi nagynak tűnik a nyakörvhöz képest. Meg a póráz karabinerén is gondolkodtam, hogy olyan egyedi, hosszított típus, nem zavar-e séta közben. :/ Esetleg azt még megtudnátok mondani milyen méretet használtok? :) Nekem M-es kéne.
2016. okt. 15. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legnagyobb méretű van, 25mm x 41-63cm. Nincs odaírva, de gondolom ez az L-es.
2016. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem m-es nyakörv van l-es pórázzal (második)

a karabiner dögnehéz, szerintem ha jó a méret a kutyának akkor nem zavarja annyira, bár én pont a vastagabbakat szeretem ezért egy iciripicirit nagynak tartom a kutyámhoz képest. de nem zavarja, engem jobban zavar mikor cipelem :-D

a nyakörvnél a csat egy kicsit tényleg nagy és merev, meg a formája nem ideális. viszont elég erős, ez az egyetlen szimpla (nem biztonsági záras vagy bújtatós) nyakörvünk és bírja, megkopva sincs.

2016. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!