Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 Huskym aki egy és fél...

Miniloli kérdése:

Van 1 Huskym aki egy és fél éves. Mindig energikus és vidám volt, de mostanában mintha lelassult volna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem is akar játszani sem szaladgálni csak ül, és fekszik (szóval olyan mint egy lassított film). Nagyon aggódom miatta. Valakinél történt már hasonló eset? Ha igen akkor hogy bírnék segíteni rajta?

2016. okt. 15. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Bármit tehetsz, csak orvoshoz nehogy elvidd. Az nagyon fontos, hogy szakember ne lássa. Így látatlanban a neten át, mi biztosan tudni fogjuk, mi a baja, hiszen már a tüneteket is olyan precízen írtad le, hogy még egy laikus, akinek sosem volt kutyája, az is egyből rávágná, hogy pontosan mi történhetett.
2016. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy állatorvoshoz kell elvinned, az majd megvizsgálja, valószínűleg vesz tőle vért és csináltat laborvizsgálatokat. Sok minden baj lehet, például én ismertem kutyát, akinél hormonális probléma okozott hasonlót.
2016. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
El is terveztem vinni az állatorvoshoz amint lehetséges (mivel ma és holnap nem dolgozik),de azért is raktam ki a kérdést,hogy hátha valaki tud valami konkrétabbat mondani amíg el nem jutok vele az orvoshoz..
2016. okt. 15. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!