Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutya összeszoktatása?...

Két kutya összeszoktatása? Tippek?

Figyelt kérdés
Cane Corsom mellé örökbe fogadtunk egy pit leányzót, ma van az első napja. Mire figyeljünk oda? Eddig minden oké, a Corsom mindig játszana vele, pit még meg van szeppenve. Mind a kettő kinti-benti kutya. Aki már szoktatott össze kutyákat, mondana néhány jó ötletet? Köszönöm!

2016. okt. 15. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem van egy 6 éves kutyám aki elég domináns és már évek óta a mamámnál lakik. Most van egy 8 hós kölyök kutyám, az összeszoktatás annyiból állt hogy kiengedtem a kölyköt az autóból és hagytam had ismerkedjenek, nem piszkáltam őket csak a konfliktusokat rendeztük. Pár figyelmeztető morgás volt a 6 éves részéről mert elég domináns, viszont nem volt különösebben baj. Ez egy szocializált és egy nem szocializált kutya összeszoktatása volt, engem különösebben nem izgatott, mind a kettő kutyámban megbíztam tudtam hogy nem lesz baj.
2016. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is csak összeengedtem annó őket és vártam, hogy mi lesz. a border volt az idősebb és mellé jött egy kölyök jackie. egyszer odakapott a jacknek (talán a kajáját védte) kapott egy hatalmas pofont és azóta már eltelt 6 év, de nem fordult elő hasonló eset. megtanulta, hogy ha valamiért rámorog a jackie, azonnal el kell onnan mennie és pont. nekem az a véleményem, hogy ha a kisebb kutya "bántja" a nagyobbat abból baj nem lehet, fordítva viszont igen. így ezen az elven tökéletesen sikerül felállítanom a mesterséges hierarchiát. :)
2016. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!