Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lett a kutyám ilyen...

Miért lett a kutyám ilyen unalmas?

Figyelt kérdés

Már nem játszik a játékaival csak ritkán, nem hízeleg, még kaját kunyerálni is csak ritkán jön, nem olyan játékos már és nem csinál érdekes vicces dolgokat, no meg borzasztóan megkomolyodott. Pár hónapja még kiskutyus volt :( Értem hogy felnő, nem marad kiskutya, de hogyan lehet hogy pár hónap alatt ennyire megváltozott?

(első kutyám)



2016. okt. 17. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert felnőtt.

Ha kaját kunyerálni nem megy, annak meg inkább örülj.

A játékaival a legtöbb kutya nem játszik egyedül, játssz vele te.

2016. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nagyfokú hagulatváltozás orvosi problémára is utalhat. Vidd dokihoz.
2016. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 nem egyik napról a másikra történt. Ez kb 3-4 hónap alatt változott így meg. De még mindig csinálja a régi szokásait csak nagyon nagyon ritkán vagy visszafogottabban.
2016. okt. 17. 12:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze tud ám pörögni is. Csak nagyon furcsa hogy így megváltozott. Tudtam hogy nem marad mindig bohókás kiskutya de azt hittem hogy csak 1-1,5 évesen kezd megkomolyodni. Igazán furcsa.
2016. okt. 17. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Az enyem jatekos volt majdnem 3 eves koraig amig ellett 3 kiskutyat, akkor eleg morcos lett, nem engedett senkit kozel, es utana sem jott vissza a jatekos kedve. Most mar majdnem mindnen mas kutyat megmorog.
2016. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!