Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig lehet levágni a tacskók...

Meddig lehet levágni a tacskók körmét? Kép a leírásban?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves tacsim és teljesen fekete a körme a kozmetikus azt mondta nem meri levágni mert nem látja az idegvégződéseket annyira feketék a körmei.Engem már nagyon zavar mert mindenbe beleakad neki.Ezért arra gondoltam holnap veszek egy kutyának való ollót és levágom.Mennyit lehet belőle ?Fél centit kb ? [link]

[link] ?



2016. okt. 17. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Másik kozmetikusnak kellene megmutatni.
2016. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az állatorvoshoz szoktam elvinni, pedig az én kutyumnak nem is mindegyik körme fekete. Én is vettem ollót de próbáltam nekem nem megy. Félek hogy fájdalmat okozok neki. Egy ezresét várja le a körmét a doki. De volt olyan amikor nem is kért semmit sem érte. Változó :D nem tudom miért van ez.

Ha mégis úgy gondolod hogy belevágsz XD akkor tényleg inkább többször picit. Sok sikert.

2016. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
vidd el másik kozmetikushoz vagy állatorvoshoz. ha otthon csinálod semmiképpen ne vágj bele fél centit. milliméterenként haladj, sokáig tart, de így valószínűleg nem fogsz belevágni az élő részbe.
2016. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!