Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt, aki vásárol a Fressna...

Van itt, aki vásárol a Fressnapf-ban?

Figyelt kérdés

Lett egy kutyusunk, akinek egy szuper tápot találtunk ott, csak ezt eszi. Viszont vagy én vagyok nagyon béna, vagy tényleg nem lehet online rendelni tőlük?:(

(Tényleg kb létszükséglet, elfogyott a zacskó, a városunkban bezárt az üzlet, és nem találok neten ilyen fajta tápot, gondolom saját márkás.)

Ha bárki megtalálta esetleg, hogy lehet-e rendelni, írjon gyorsan! :D



2016. okt. 17. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen tápról van szó?
2016. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Premiere a neve.
2016. okt. 17. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

ha sajátmárkás és úgy emlékszem az akkor máshol nem lesz.

amúgy csak ettől néz ki jól a kutya vagy finnyás és csak ez ízlik neki? mert ha az utóbbi akkor simán veszel valahol mást amit tudsz és leteszed elé. ne válogasson.

2016. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából mindkettő, ezelőtt kb minden tápot kipróbáltunk, de elkezdett fogyni, nagyon hullani a szőre, aztán egy idő után már meg sem ette mindet, és mégis rengeteget ürített, szóval egyáltalán nem váltak be.

Azért sem szeretnék lemondani erről, de akkor úgy tűnik kénytelen leszek másik városba elmenni érte egy ideig.

2016. okt. 17. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez saját márkás táp, máshol nincs és online nem lehet rendelni semmit ebből az áruházláncból.


Amíg nem juttok el egy másik üzletbe, addig pl. emag.hu-ról rendelhetsz 1 kg-os kiszerelésben pl. Brit care tápot, az hipoallergén, a bárányos (lamb&rice) elég magas kalóriatartalmú is, kizárt, hogy ettől allergiás rekaciói legyenek, ha Premiere mellett rendben van. (NEM Brit premium, hanem Brit CARE tápról van szó, nem ugyanaz a kettő).


Premiere tápt esetleg jofogas.hu vagy vatera.hu oldalakon keresgélhetsz, hátha valakinek van eladó.

2016. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a lepontozást nem értem....

ha tényleg ez jött be neki akkor megéri eljárni érte, én sem tudom könnyen beszerezni amit az enyém eszik. vegyetek nagyobb kiszerelést és több zacskót, ha elfér otthon, rajta van a tápokon a lejárati idő, hűvös száraz helyen nagyon jól elvannak az eredeti csomagolásban. a nagyobb kiszerelés olcsóbb is, kilóra!

2016. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, én felpontoztam mindet, mivel hasznosak voltak.

Holnap tudok újat venni, de tanulva ebből, tuti a legnagyobb kiszerelést veszem:D

Az e-mag-os ötlet is jó, bár gondolom 3-4 nap szállítási idő ott is van, és most szerencsére meg tudom oldani, hogy utazzak egy kicsit, de ha máskor lenne ilyen helyzet, megjegyeztem a Brit táp nevét. :D

2016. okt. 18. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!